Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z kamerą Novus

Najlepsza odpowiedź choleryk65, 29 październik 2018 - 13:13

A, łudziłem się, że jednak coś ktoś wie. Zobaczymy w poniedziałek, może będzie jakiś odzew.  Z reguły od ręki, problem był załatwiony.

Dla potomności ;)  Tego czego nie ma w instrukcji obsługi, żeby móc zmienić ID i baudrate kamery.  Po wejściu w zakładkę "System Setting", w podmenu "ID Setting" , należy skopiować numer seryjny "S/N" oraz wpisać go w zakładce "Conf". Bez tego nie da się zmienić ID i baudrate kamery.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 choleryk65

choleryk65
  • Maniak

• 2092 postów

Napisano 28 październik 2018 - 19:11

Witam, mam pewien problem z kamerą Novus: https://www.novuscct...DN5120MSD_IRH-2

Chodzi o to, że nie mogę ustawić bitrate oraz ID kamery. Według instrukcji, wchodząc do menu za pomocą rejestratora lub klawiatury nie da się przestawić kanału, a nie da się inaczej niż programowo, bo nie ma mikroswitchy. Jeżeli bitrate mógłbym zostawić jak jest, defaultowo 4800, to kanału niestety już nie. To jedna z wielu kamer więc ustawienie ID jest istotne, a z pewnych powodów nie mogę zmieniać ID w innej kamerze. Na spokojnie wziąłem inną sztukę tego samego modelu i to samo, nie da się przestawić.

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7719 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 28 październik 2018 - 19:42

Zapytaj Novusa.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 choleryk65

choleryk65
  • Autor tematu
  • Maniak

• 2092 postów

Napisano 28 październik 2018 - 20:44

Myślisz, że nie pytałem? ;)  Powiedzieli to, co sam wiem z instrukcji obsługi, mieli jeszcze oddzwonić, ale jak na razie echo. To jest zdaje się stosunkowo nowa kamera i być może coś nie jest dopracowane.

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7719 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 28 październik 2018 - 21:29

Skoro producent nie wie to wątpię, że ktoś tutaj wie.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 choleryk65

choleryk65
  • Autor tematu
  • Maniak

• 2092 postów

Napisano 29 październik 2018 - 13:13   Najlepsza odpowiedź

A, łudziłem się, że jednak coś ktoś wie. Zobaczymy w poniedziałek, może będzie jakiś odzew.  Z reguły od ręki, problem był załatwiony.

Dla potomności ;)  Tego czego nie ma w instrukcji obsługi, żeby móc zmienić ID i baudrate kamery.  Po wejściu w zakładkę "System Setting", w podmenu "ID Setting" , należy skopiować numer seryjny "S/N" oraz wpisać go w zakładce "Conf". Bez tego nie da się zmienić ID i baudrate kamery.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych