Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z logowaniem do strony routera

Router TP-LINK W8961ND Sieć Problem Pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaxster

Kaxster
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 27 październik 2018 - 14:03

Witam, otóż mam problem z logowaniem się do strony routera w celu jego konfiguracji.

Zrobiłem hard reset urządzenia i chcąc zalogować się podstawowym loginem i hasłem (admin,admin)

cały czas wyskakuje powiadomienie ze złym loginem lub hasłem.

Router to: TP-LINK TD-W8961ND

• 0

#2 stalkerpl

stalkerpl
  • Pasjonat

• 759 postów

Napisano 27 październik 2018 - 15:04

po resecie odaczyłeś zasilanie a następnie włączyłeś router?

Użytkownik stalkerpl edytował ten post 27 październik 2018 - 15:05

• 0

i5-9600K | MSI GTX 1080 Gaming X | Be Quiet: Dark Power 10 650W Gold | MPG Z390 PRO CARBON | G. SKILL  RIPJAWS V  2X4GB

DDR4 | Obudowa Fractal Design Define R6 TG | GOODRAM IRDM PRO 240GB | Seagate Barracuda 1TB | Thermalright Macho Rev. B |

Monitor AOC G246oFQ Win 10 64bit | Asus Xonar DGX

"Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata" - Marie von Ebner-Eschenbach

#3 Kaxster

Kaxster
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 27 październik 2018 - 15:13

po resecie odaczyłeś zasilanie a następnie włączyłeś router?

Tak

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7456 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 27 październik 2018 - 16:01

Najwidoczniej reset nie był skuteczny.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Router, TP-LINK W8961ND, Sieć, Problem, Pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych