Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Przesiadka z Haswell'a na AM4

i5 ryzen 7

Najlepsza odpowiedź Criston, 26 październik 2018 - 11:15

Czyli podsumowywując, taki zestaw byłby okej? https://www.morele.n.../info/3806b671/ Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Criston

Criston
  • Autor tematu
  • Amator

• 38 postów

Napisano 29 październik 2018 - 21:58

Ja mam podobną do X470-F Strix z chipsetem B450.

Jest za********e. :D

Czyli mam rozumieć, że sekcja chłodna i nie najgorsza? 

• 0

#22 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 4679 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 29 październik 2018 - 22:25

Z Amazona kilku moich znajomych kupowalo różne rzeczy i nigdy nie było problemów. Tyle że z drugiej strony to na Amazonie były akcje z "lipnymi zwrotami", gdzie ludzie w pudełkach po Ryzenie odsyłali Bulldozery i sprawa się dopiero po jakimś czasie rypnęła gdy te procki znalazły nowego właściciela... kilka miesięcy później :|

Co zaś się tyczy X470-F: pierwszy raz w życiu mam tak drogą płytę i od baaaardzo dawna (15 lat?) nie miałem płyty od Asusa. Jakość wykonania rewelacyjna, zaje*iście się świeci a jeszcze bardziej zaje*iście, że można te dyskotekę wyłączyć. Ram 3200 cl14 pali z palca bez łaski, z mininalnym podbiciem napięcia leci 3400 na tych samych timingach. OC wcześniej 2600x, jak i teraz 2600 - bezproblemowe 4.25 w obu przypadkach (2600x z XFR i PBO boostowal do 4.35 GHz).

Czy polecam płytę? Zdecydowanie. Czy kupiłbym ja jeszcze raz? Nie - bo dopłaciłbym do CH7 dla async BCLK generatora.
  • 0
| 3700x | Asus Prime X570-P | 2x8 GB 3600 cl16 | Intel 600p 512GB | Rvii LC | Win 10 |

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: i5, ryzen 7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych