Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Stoję przed wyborem swojego pierwszego iphone'a i ceny nowych modeli mnie nie odstraszają, takiego Iphone X mozna kupic juz za 3100zł nowego. Pytanie tylko czy warto? 

Telefonu nie będę parować z innymi urzadzeniami apple, bedzie to jeden jedyny produkt tej firmy, a wiem ze moca tych urzadzen jest caly ekosystem apple.

Telefon kupuję z mysla o zdjeciach, szybkosci dzialania i latwej, intuicyjnej obslugi.

Nizsze modele iphona mnie nie interesuja, bo sa krotko mowiac brzydkie :D

Link to post
Share on other sites

XR mówiąc pobłażliwie to trochę kpina jak za te pieniądze - chociażby ze względu na ekran jak z iphona 4(rozdzielczość i ppi). X na pewno będzie lepszym wyborem. A co do samego apple - to czy warto to sam sobie powinieneś odpowiedzieć. Bo spotkasz się z samymi raczej skrajnymi opiniami w tym temacie. Ten telefon ma parę plusów, parę minusów - jak każdy. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy Ci te minusy nie przeszkadzają, a plusy cieszą.

 

Jak Ci się nie spodoba to zawsze możesz go sprzedać - to jeden z plusów produktów apple, długo trzymają cene :)

Link to post
Share on other sites

zdecydowanie X - XR to taki kastrat, którego cena jak za zaproponowane podzespoły jest absurdalna (szczególnie ekran o rozdzielczości niewiele większej niż HD). X, mimo zakończenia produkcji, będzie miał jeszcze bardzo długie wsparcie i nada się bardzo dobrze do wskazanych przez Ciebie zastosowań. A jak stwierdzisz, że jednak coś Ci nie pasuje, to jak wspomniał kolega wyżej, sprzedasz go wciąż w dobrej cenie, bo "japka" nie tracą tak na wartości jak androidy.

Link to post
Share on other sites

Chce appla niech zakupi appla :) jak budżet naprawdę Cię nie ogranicza weź iphone Xs jeśli natomiast złotówki są dla Ciebie wartościowe weź zeszłorocznego X bo jest niewiele gorszy od nowego xs a znacznie tańszy. Xr to... brak amoled ehh nie zawracał bym sobie nim głowy. Ten telefon powstał chyba tylko po to by podbić sprzedaż Xs i wyprzedać zeszłoroczne X. Idź do ispot i porównaj oba zobaczysz dużą różnice w wyświetlaniu.

 

Też myślałem nad przesiadką na iphone X lub XS po wprowadzeniu apple pay ale ceny są nie adekwatne do możliwości więc zostaje przy note 8

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...