Skocz do zawartości

[3100] Do gier, na raty


Recommended Posts

- Komputer do gier np. Wiedźmin na 60ciu FPSach przy wysokich, GTA V.
- Może być zestaw bez karty graficznej na tą chwilę (tak gdy ją dokupię, żeby zakup nie przekroczył tych 3200zł) , jeżeli nie jest wskazane w tym okresie kupować. Mogę na nią poczekać z 2-3 miesiące. Na integrze liga Legend też będzie śmigała. Liczy się też sprawa temperatury. Nie chcę mieć absolutnych problemów z przegrzewaniem i spadkiem wydajności, przeżywałem ten od zawsze. Komputer musi trzymać fason na jakieś 4lata conajmniej, tak, że nie będzie miał problemów z głupią przeglądarką po tym czasie. Może coś na morele? Interesuje mnie tylko zakup w ratach.

 

Może, lecz nie musi mieć znaczenia: sercem z intelem i GeForce

 

Dziękuję bardzo za każdą pomoc i pozdawiam.

Link to post
Share on other sites

Z iGPU na pokładzie nic sensownego nie dostaniesz, a schodzenie do 2400G względem Ryzen 2600 nie ma sensu, to jest 70zł mniej a 4 rdzenie zamiast 6.

 

 

 

Może, lecz nie musi mieć znaczenia: sercem z intelem i GeForce

Nie dostaniesz tutaj Intela przy obecnych cenach tych procesorów, AMD + Geforce.

 

 

 

Komputer musi trzymać fason na jakieś 4lata conajmniej

O tym tez bym zapomniał, szczególnie ze strony GPU, 2 lata i trzeba wymieniać.

 

1 x AMD Ryzen 5 2600 /3.4GHz, AM4, BOX/1 x GoodRam 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Iridium X (black)1 x Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB DDR5 192bit (1797/8008)1 x GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC1 x MSI B450M PRO-VDH /AMD B450, DDR4, AM4/1 x SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black1 x bequiet! SystemPower 9 400W 120mm

3193zł
 
6 rdzenie / 12 wątków z opcją OC, 8GB RAM w Dualu z taktowaniem 3000MHz, GTX 1060 w wersji 6GB z dobrym chłodzeniem, dysk SSD o pojemności 240GB na system i najczęściej odpalane gierki. Buda od SPC z coverem na PSU i trzema 120mm wentylatorami z regulatorem obrotów, PSU na DC-DC z zapasem mocy 

Przerzuć sobie to na morele, cenowo wyjdzie pewnie podobnie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...