Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne do 800zł


Recommended Posts

Budżet : do 800zł ( jest to górna granica, jednakże nie znaczy to, że muszą to być słuchawki akurat za tę kwotę)

 

Źródło: Lg v30

 

Słuchawki będą służyć do słuchania przede wszystkim do rapu i kilku piosenek pop, chciałbym słuchawki z dobrym basem (tylko żeby  bas nie zalewał mega reszty, ale żeby się wyróżniał najbardziej) 

 

Myślałem nad Audio-Technica ath-m50x

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez polop0123
Link to post
Share on other sites

DT770 PRO 80 Ohm. Te są zamknięte, mają dobry bass, wygodne pady i są łatwe do napędzenia. Są też wersje z większą impedancją, zwróć uwagę przy kupnie.

Jakieś recenzje tych słuchawek są?

 

@FeX z tego co czytałem na necie 250 ohm słuchawki dało rade napędzić lg v30 np "Zdecydowanie wyższa jest także moc na wyjściu, dzięki czemu smartfon poradził sobie nawet z napędzeniem wymagających słuchawek Beyerdynamic DT 880 Edition w wersji 250 Ohm! Nie ukrywam, że jestem zachwycony możliwościami nowego flagowca LG na tym polu i z czystym sumieniem jestem gotów zatytułować go najlepszym smartfonem muzycznym w swojej klasie.''

 

Słuchawki mają być do słuchania w domowym zaciszu, może podam liste słuchawek które mnie zainteresowały i coś z tych mi wybierzecie: 

Audio-Technica ath-m50x

MOMENTUM AEG

SONY MDR-1A

DT770 PRO 80 ohm

Beyerdynamic Custom Studio

Audio-Technica ATH-MSR7

Focal listen

Audio-Technica ath-m60x

 

albo które z tych słuchawek na pewno byście mi nie polecili do rapu?

Edytowane przez polop0123
Link to post
Share on other sites

Focal listen wywal to słuchawki grające jasno. Bas oczywiscie jest obecny ale pewno nie na poziomie jaki ty byś chciał :). ATH MSR7 bardzo przyjemne granie :). Ale dalej nie tak basowe jak Costumy czy DT770(które tak naprawdę są mało mobilnymi słuchawkami)

Lepsze customy czy 770 pro? (customy droższe o 150, ale czy lepsze?)

Link to post
Share on other sites

Tego nie wiem. Mialem z nimi tylko chwilowe styczności. Nie mój styl grania :). Zresztą sam używam LG V30 z Focal Listen, ale mi to granie odpowiada :). Ale jeżeli chcesz fajny sprężysty bas a ciągle cieszyć się detalami ATH MSR7 mogą być dobrym wyborem. Też posiadam ;)

 

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-msr7/

Edytowane przez FreeQ
Link to post
Share on other sites

Tego nie wiem. Mialem z nimi tylko chwilowe styczności. Nie mój styl grania :). Zresztą sam używam LG V30 z Focal Listen, ale mi to granie odpowiada :). Ale jeżeli chcesz fajny sprężysty bas a ciągle cieszyć się detalami ATH MSR7 mogą być dobrym wyborem. Też posiadam ;)

 

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-msr7/

Czytałem już tą recenzje :P, czemu na ceneo są 2 paary tych słuchawek w kolorze czarnym i jedne zaczynają się od 950zł wzwyż? a drugie normalnie po 750? ( te droższe są chyba z redukcją szumów?, opłaca się do nich dopłacać?) na ole ole są akurat po 650zł zwykłe :P (znaczy na allegro przez oleole https://allegro.pl/sluchawki-przewodowe-audio-technica-ath-msr7gm-i7328817679.html?fromVariant=7313748044 )

Edytowane przez polop0123
Link to post
Share on other sites

Moja praca wymaga kontroli magazynów gdzie jest głośno. Chodzę w tych słuchawkach i owszem czasem izolacja nie styka. Ale normalnie na miasto, autobus, sklep, spacer w plenerze... bez problemu :). Tylko u mnie bylo tak że na początku chciałem je oddac na zwrot. To dlatego że uciskaly mocno. Ale po paru dniach się dostosował pałąk do mojej łepetyny :)

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za pomoc. Poczytam jeszcze o nich troche i chyba je kupie bo najbardziej mnie przekonują a na allegro są jeszcze po 650 zł, 

a do lg v30 używasz jakichś przedłużek żeby ten wzmacniacz uruchomić?, albo jakiegoś roma wgrywałeś pod to?, pytam z ciekawości czy coś w tym kierunku robiłeś?, bo ja sobie pod to roma wgrałem  nowego.

Link to post
Share on other sites

@FeX z tego co czytałem na necie 250 ohm słuchawki dało rade napędzić lg v30 np "Zdecydowanie wyższa jest także moc na wyjściu, dzięki czemu smartfon poradził sobie nawet z napędzeniem wymagających słuchawek Beyerdynamic DT 880 Edition w wersji 250 Ohm! Nie ukrywam, że jestem zachwycony możliwościami nowego flagowca LG na tym polu i z czystym sumieniem jestem gotów zatytułować go najlepszym smartfonem muzycznym w swojej klasie.''

 

Źródło poproszę ;)

 

Ja nie mówię, że nie da się słuchać czegoś pokroju DT880/DT990 z tego telefonu. Po prostu wiem, jak grają takie słuchawki z mocnych źródeł. To tylko telefon, fakt, że świetny muzycznie, ale nadal to tylko telefon.

Link to post
Share on other sites

polop0123 pochwal się co wybrałeś  :)  Podobno najlepiej wybierać słuchawki co najmniej 50 Ohm, bądź wgrać odpowiedni rom. Tutaj cytat z innego forum "Słowem wstępu powiem tylko, że LG zastosowało oprócz DAC-a inteligentny wzmacniacz, który uruchamia się z pełną mocą tylko przy słuchawkach o impedancji większej bądź równej 50 Ohm, oraz z „częścią” mocy przy podłączeniu telefony do innego urządzenia poprzez wejście AUX."  Też muszę sobie sprawić nowe słuchawki pod ten telefon i się zastanawiam czy te 50 Ohm jest koniecznością jeżeli siedzi się na oficjalnym oprogramowaniu...

Link to post
Share on other sites

polop0123 pochwal się co wybrałeś  :)  Podobno najlepiej wybierać słuchawki co najmniej 50 Ohm, bądź wgrać odpowiedni rom. Tutaj cytat z innego forum "Słowem wstępu powiem tylko, że LG zastosowało oprócz DAC-a inteligentny wzmacniacz, który uruchamia się z pełną mocą tylko przy słuchawkach o impedancji większej bądź równej 50 Ohm, oraz z „częścią” mocy przy podłączeniu telefony do innego urządzenia poprzez wejście AUX."  Też muszę sobie sprawić nowe słuchawki pod ten telefon i się zastanawiam czy te 50 Ohm jest koniecznością jeżeli siedzi się na oficjalnym oprogramowaniu...

Ja sobie wgrałem moda "boombox" i mi na każdych słuchawkach załącza się z największą mocą, można też po wcześniejszym roocie telefonu podmienic plik w systemie i też działa. Słuchawek jeszcze nie wybrałem, ale kupie te msr7 najprawdopodobniej.

Edytowane przez polop0123
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...