Skocz do zawartości

która wybrać?


Recommended Posts

Którą wybrać?

Witam

mam zagwozdkę która obudowę wybrać, po przejrzeniu recenzji, oraz dostępności zdecydowałem się na dwie:

https://www.scan.co.uk/products/thermaltake-view-31-tempered-glass-rgb-mid-tower-case-fully-modular-concept-riser-gpu-support-bracke

oraz

https://www.scan.co.uk/products/thermaltake-view-32-mid-tower-tempered-glass-3x-120mm-rgb-fans-360mm-radiator-support-atx-microatx-m

Za 31 przemawia :

+ Możliwość instalacji chłodnicy 360mm na topie

+ Możliwość instalacji dwóch wentylatorów na spodzie

+ Lepszy przepływ powietrza ponieważ górna cześć to kratka z filtrem

+ Riser w komplecie

- Gorszy wygląd, ten filtr na topie wygląda jak sprzed paru lat

- Szyba boczna bez zawiasów więc trzeba uważać przy demontażu

Za View 32

+ Wygląd wygląd wygląd, panele boczne plus top z przyciemionego szkła hartowanego, no lepiej być nie może

+ szkło na zawiasach, nie trzeba się obawiać o jego upuszczenie

- Gorszy airflow, chłodnica maks 240mm na topie plus szklany top z bocznymi otworami napewno nie daje takiego cugu.

Co byście sami wybrali? Czy patrząc tylko na wygląd wzięlibyście jednak 32? Czy może macie coś innego na oku w tej cenie, chodzi o to że obudowę będę miał na biurku więc też dla mnie ważny wygląd, ale lepszy airflow przemawia za view 31, więc czy jej wygląd jest wystarczający według was i też wygląda na tyle dobrze żeby postawić ja na biurku?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...