Skocz do zawartości

Myszka i podkładka do 300 zł


Recommended Posts

Hej,

 

szukam nowej myszki i jakiejś konkretnej podkładki które posłuża mi na dłużej niż aktualny zestaw :)

 

Formatka:

 

§  Budżet: 300 (300 moze byc na sama mysz, podkladka do 100 powiedzmy? nie orientuje sie w cenach podkladek)

§  Jakiej myszki obecnie używasz: DM1 PRO

§  Jaką masz obecnie podkładkę: podkładka krzak z Ikei

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: nie jestem w stanie tego określić, pamietam tylko że moje DPI odpowiada zielonemu podświetleniu w DM1 PRO :P

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: N/A

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): WoW, randomowe single playery

§  Ile przycisków używasz w myszce: 5 (i pieciu bede potrzebowal również w nowej)

§  Chwyt: Claw grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1 2 2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: nie jestem w stanie teraz zmierzyc ale DM1 PRO leży idealnie, takiej wielkosc chciałbym sie trzymać

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: w DM1 PRO siada mi LPM i RPM, pod kciukiem wytarła sie pseudo-guma i brudzi nieco

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): czarna, bez bajerów, 5 przyciskow, lekkie ogumienie zeby fajnie lezala, szukam czegos bardzo zblizonego do DM1 PRO bo sprawowala sie dobrze, fajnie gdyby nowa mysz była trwalsza.

 

 

Jesli cos nalezy wyjasnic lub doprecyzowac to prosze o info!

 

Dzieki,

Filip

Link to post
Share on other sites

W jaki sposób objawia się problem z przyciskami?

 

DM wypuściło model FPS, będący unowocześnioną wersją DM1 Pro, obiecująca.

Recenzja: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/dream-machines-dm1-fps/

 

Z czymś podobnych kształtów, jest Sensei 310, jednakże nie wiem jaką styczność miałeś z wszelakim tworzywem stosowanym obecnie w myszkach - potrafi powodować potliwość u niektórych.

Zowie kompletnie pomijam, od dłuższego czasu irracjonalny i przepłacony wybór.

Link to post
Share on other sites

Hej,

Problem polega na tym, że czasem rejestruje mi double klik co jest czasem wysoce niepożądane :)

 

Patrzylem na obie ktore wskazales i przychylam sie ku Sensei.

1: odstrasza mnie kolor i polysk DM

2: srednie doswiadczenie po poprzednim produkcie od DM :(

 

Pytanie 2:

Jaka podkladka bylaby do tego dobra? Koledzy mowili zebym bral podkladke z tkaniny ze wzgledu na wygode i mniejsza potliwosc.

Edytowane przez blueish_eyez
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...