Skocz do zawartości

dell xps 15 - gdzie najlepiej kupić?


Recommended Posts

No chyba tak zrobie, mam jeszcze trochę czasu bo kupował będę gdzieś w grudniu, moze będzie szansa na jakieś rabaty z okazji świąt?

 

Co do ceny, to oczywiście pytam bo nie chce przepłacać, jeśli tylko dzięki rozpatrzeniu ofert różnych sklepów mogę zaoszczędzić pareset złotych to oczywiście korzystam:p

Ale pytam bo nie chce też wtopić i kupić taniej kosztem ryzyka że coś moze być nie tak np z gwarancją.

 

Ja sam też znalazłem za 8990 zł ta konfiguracje w Komputroniku Ale nie wiem jak z baterią, bateria 97wh sprawia że masa zwiększa się z 1,8 kg do 2kg oraz nie ma miejsca na dodatkowy dysk, a tu nie ma na te aspekty żadnej odpowiedzi w opisie, a z racji tego że widzę że większość xpsów w sklepach to te z mniejszą bateria to podejrzewam że ten należy do tej grupy.

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam sam sie decyduje jednak na xps 13 + monitor do domu, ale szukam tez sprzetu dla siostry, mozliwie jak najtajszego 13-14 cali z dobra bateria i hmm... jakas ladna obudowa :) jego zadanie to podroze w torebce i radzenie sobie z wordem, powerpointem i odtwarzaniem filmow. Dysk nie musi byc duzy, 128 ssd spokojnie wystarczy.

 

Myslalem nad macbookiem air 13 ale zarowno ja jak i siostra nigdy do czynienia z macos nie mielismy wiec nie dosc ze nie bedzie nic ogarniac w systemie to tez nikt nie bedzie jej w stanie wytlumaczyc :)

 

Czy moze system jest na tyle intuicynny ze bez problemu ogarnie te podstawowe funkcje i bedzie zadowolona ? Najwieksze zalety to czas pracy na baterii, wyglad i lekkosc.

 

Nie przypominam sobie nic na windowsie co mogloby konkurowac z nim w tej cenie (do 3700zl) ale gdybyscie znalezli to bylby to strzal w dziesiątkę

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...