Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Od jakiegoś czasu przeglądam internet i nie mogę znaleźć słuchawek, które by mnie interesowały. Z tego co widzę, jest tu dużo osób znających się na temacie i może ktoś pomoże.

Słuchawki głownie do grania + muzyka, czego oczekuję:

- dobry dźwięk w grze (kroki, skąd padają strzały itp.)

- wbudowany mikrofon

- słuchawki nauszne 

Jak do tej pory używałem creative fatality hs-800, przyjemnie mi się z nich korzystało ale problem stanowi słabej jakości kabel, który się ukręca. Karta dźwiękowa zintegrowana, więc nie ma sensu wybierać słuchawek bardzo dobrej jakości. Moją uwagę przykuły Sharkoon Skiller SGH1 (120 zł) lecz nie jestem znawcą audio i dlatego zakładam temat.

Z góry dzięki, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Za pozycjonowanie odpowiada z dużej mierze układ audio. Jak chcesz z microfonem to w tym budżecie tylko czekać na jakąś promocję hiperx cloudow jedyne albo superlux hm631(czy jakoś tak) o ile je jeszcze sprzedają (tylko przy nich były problemy z kontrolą jakości)

Link to post
Share on other sites

Co myślicie o ISK HD9999, z tego co widzę to są bardzo polecane na forum jednak mam pytanie.

Czy musiałbym dokupić jakiś dodatkowy sprzęt typu karta dźwiękowa itp. i czy na zintegrowanej karcie dźwiękowej nie będzie problemu z działaniem słuchawek (pomijając słabszą jakość). Jak te słuchawki będą sprawdzać się w gierkach (fps), kroki, dźwięki otoczenia, kierunki strzałów?

Coś takiego znalazłem: https://sklep.hard-pc.pl/p8856,sluchawki-isk-hd9999-mikrofon-zalman-zm-mic1.html

Edytowane przez Mortis70
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...