Skocz do zawartości

PS4 1TB FAT , 2 pady, oryginalny zestaw. sprzedaż/zamiana


Recommended Posts

Mam na sprzedaż lub zamianę konsolę PS4 FAT w wersji 1TB. Do konsoli są dwa pady, niebieski był kupiony 5 miesięcy temu, jest jeszcze do niego pudło niewidoczne na zdjęciu. Zestaw jest kompletny tak jak wypuściło to Sony, czyli konsola, okablowanie, pady, hed-set , opakowanie.

Konsola była zakupiona w 3 kwartale 2015r więc już po gwarancji raczej. Była raczej używana dosyć rzadko, głównie do grania w fifę.

Na obudowie nie nosi śladów użytkowania ani rys, stan bardzo dobry. Nigdy nie była rozkręcana, nie przegrzewa się ani wyłącza samoczynnie, jest w pełni sprawna. Do zestawu dodaję cztery gry.

 

Oprócz sprzedaż jest również jak najbardziej chętny na zamianę na XBOX ONE, obojętnie czy silm, fat czy inne wersje.

 

Możliwa wysyłka zwykła lub pobraniowa.Również odbiór osobisty który tak na prawdę najbardziej by mi pasował, tak aby kupujący mógł sprawdzić konsolę.

Wysyłka pobraniowa to koszt 20/26zł w zależności jak to policzą.Wysyłam w DPD. Paczka z ubezpieczeniem.

 

Województwo POMORSKIE.

Miejscowość Starogard Gdański

 

Można pisać do mnie tutaj na forum ,ale szybciej można mnie złapać poprzez sms lub rozmowę telefoniczną, można dzwonić o każdej godzinie (byle nie w nocy) ;p

Jeżeli wymiana by wchodziła w grę na tego XBOX/A to mogę podjechać w okręgu do 100km.

 

Cena jaka mnie interesuje to 880zł do małej negocjacji za cały komplet.

 

Numer kontaktowy. 662-787-242

 

RgckyfC.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...