Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Szukam ciekawej gry na androida, którą da się skończyć

gra gry android hill climb seaport puzzle quest ciekawe szukam ciekawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wyrwinóg

Wyrwinóg
  • Bywalec

• 140 postów

Napisano 13 październik 2018 - 14:32

Szukam ciekawej gry na androida, którą da się skończyć

+(raczej zbędne rozwinięcie tematu - ale aby nie było za pusto)

Pełno produkcji nastawionych na przetrzymanie gracza. Po wbiciu wyższego poziomu progres spada. Twórcy sztucznie wydłużają rozgrywkę przez nieskończony grind, licząc na maxymalne wydojenie gracza. Szukam gier na mały ekran, które potrafią zainteresować. Może, choć nie musi stawiać wyzwania, byle sprawiała przyjemność.

Gry które choć na chwilę mi się spodobały :
Hill Climb Racing - po paru latach naszło na odmianę
PuzzleQuest - przyjemna, do czasu wbicia wyższego lvl (nie z powodu: grind, super niskie szanse na zdobycie wartych uwagi bohaterów (inne parametry losowania dla niepłacących), super niskie szanse na zgromadzenie surowców do ulepszeń bohatera)
Seaport - obecna, przyjemna na chwilę, (nie z powodu: grind, z przyciskiem gry automatycznej z powodzeniem można by grać bez grania : dla samej przyjemności obserwowania postępu )

Jeśli gra jest dobra spasować może każdy gatunek. Powyższe są swoistym przykładem

Użytkownik Wyrwinóg edytował ten post 13 październik 2018 - 14:37

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8914 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 22 październik 2018 - 13:15

Wielu już radziłem,szachy...:)

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#3 TheDawidex

TheDawidex
  • Nowicjusz

• 12 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 28 październik 2018 - 23:46

Od siebie mogę polecić Granny Smith, bardzo fajnie wspominam tę grę, choć zdradziłem robocika na rzecz jabłuszka (mówię to tylko po to, aby określić iż nie jestem na czasie gier androidowych, jestem daleki od wojen IOS vs Andrioid, każdy używa to co lubi) pozostała ona w mojej pamięci. Polecam. 

• 0

"Najsilniejsi są Ciktórzy cierpią w milczeniu, płaczą za zamkniętymi drzwiamitoczą bitwy, o których nikt nie wie... a ty uważasz, że to najszczęśliwsi ludzie na świecie..."

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gra, gry, android, hill climb, seaport, puzzle, quest, ciekawe, szukam, ciekawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych