Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Fifa 19 nie uruchamia się

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gruby1011

gruby1011
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 13 październik 2018 - 13:46

Witam mam problem pobrałem fife 19  z origin i uruchamia się okno gry lecz gdy klikam Graj  wtedy aplikacja nie reaguje ,ale gdy wchodzę w origin w górnym prawym rogu piszę mi że jestem w grze . Wszystkie biblioteki mam zaktualizowane , próbowałem przeinstalować  Origin poprzez program Revo  również nic nie pomogło odpalam fife oraz orogin jako admin z zgodnością win 7 i również nic , sterowniki zaktualizowałem . Wcześniej m miałem ten sam problem z wersją Demo al pomogło jak klikałem kilka razy przycisk graj to załapywałą i się uruchomiała a teraz nie chce mi tej gry nawet zaktywować bo nic nie reaguje . Poniżej załączam dxdiag

http://wklejto.pl/641618

• 0

#2 Sebass18

Sebass18
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 13 październik 2018 - 14:19

Podaj specyfikację komputera. inaczej nie stwierdzę czy masz słaby sprzęt czy mocny.

• 0

#3 gruby1011

gruby1011
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 13 październik 2018 - 16:00

GeForce GTX 970

8 gb ram 

Intel Core i5-4690K, 3.5GHz

Użytkownik gruby1011 edytował ten post 13 październik 2018 - 16:01

• 0

#4 mistela222

mistela222
  • Bywalec

• 91 postów
  • Miejscowość:STG

Napisano 13 październik 2018 - 20:12

To samo miałem. Czytałem na ten temat. Inni też mieli takie problemy. Różnych rzeczy próbowałem i nie wiem co tak naprawdę pomogło. Gra pierwszy raz uruchamia się bardzo długo. Miałem to 2 razy. Pierwszy po aktualizacji gry, drugi po aktualizacji origin. To co próbowałem: Reinstalacja visual c++, Wyłączenie origin w grze.Przypuszczam, że pomogło ostatecznie klikanie kilkanaście (chyba) przycisku graj jak Ty w demo. Spróbuj klikać GRAJ do skutku to NAPRAWDĘ dłuuuuugo trwa. Pierwszy raz po instalacji czy aktualizacji trwa to długo. U mnie pomogło. Uzbrój się w cierpliwość.

Spróbuj od początku:

1. Odinstaluj origin.

2. Użyj ccleaner. Wyczyść rejestr.

3. Zainstaluj origin od nowa

4. Wyłącz origin w grze.

U mnie aktualizowało grę.

5. Napraw grę w origin.

6. próbuj odpalić. 

Chyba w tej kolejności robiłem. Pomogło dlatego Ci tak radzę. Siedziałem przy tym pół nocy przeglądając rady innych.

I daj cynk czy pomogło lub co zrobiłeś aby pomogło. Kiedyś może mi się przydać.

Użytkownik mistela222 edytował ten post 13 październik 2018 - 20:18

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych