Skocz do zawartości

Fifa 19 nie uruchamia się


Recommended Posts

Witam mam problem pobrałem fife 19  z origin i uruchamia się okno gry lecz gdy klikam Graj  wtedy aplikacja nie reaguje ,ale gdy wchodzę w origin w górnym prawym rogu piszę mi że jestem w grze . Wszystkie biblioteki mam zaktualizowane , próbowałem przeinstalować  Origin poprzez program Revo  również nic nie pomogło odpalam fife oraz orogin jako admin z zgodnością win 7 i również nic , sterowniki zaktualizowałem . Wcześniej m miałem ten sam problem z wersją Demo al pomogło jak klikałem kilka razy przycisk graj to załapywałą i się uruchomiała a teraz nie chce mi tej gry nawet zaktywować bo nic nie reaguje . Poniżej załączam dxdiag

 

http://wklejto.pl/641618

Link to post
Share on other sites

To samo miałem. Czytałem na ten temat. Inni też mieli takie problemy. Różnych rzeczy próbowałem i nie wiem co tak naprawdę pomogło. Gra pierwszy raz uruchamia się bardzo długo. Miałem to 2 razy. Pierwszy po aktualizacji gry, drugi po aktualizacji origin. To co próbowałem: Reinstalacja visual c++, Wyłączenie origin w grze.Przypuszczam, że pomogło ostatecznie klikanie kilkanaście (chyba) przycisku graj jak Ty w demo. Spróbuj klikać GRAJ do skutku to NAPRAWDĘ dłuuuuugo trwa. Pierwszy raz po instalacji czy aktualizacji trwa to długo. U mnie pomogło. Uzbrój się w cierpliwość.


Spróbuj od początku:

1. Odinstaluj origin.

2. Użyj ccleaner. Wyczyść rejestr.

3. Zainstaluj origin od nowa

4. Wyłącz origin w grze.

U mnie aktualizowało grę.

5. Napraw grę w origin.

6. próbuj odpalić. 

Chyba w tej kolejności robiłem. Pomogło dlatego Ci tak radzę. Siedziałem przy tym pół nocy przeglądając rady innych.

I daj cynk czy pomogło lub co zrobiłeś aby pomogło. Kiedyś może mi się przydać.

Edytowane przez mistela222
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...