Skocz do zawartości

Philips 328E9FJAB czy coś innego w podobnej cenie?


Recommended Posts

Przymierzam się do kupna nowego monitora zamiast mojego leciwego już LG E2240 i wpadł mi w oko Philips 328E9FJAB który kosztuje 1269zł w komputroniku (mam dosłownie 150m od domu więc będę brał od nich). 

Za monitor mogę dać około 1600zł jeśli ktoś poleci coś lepszego.

 

Co do zakrzywienia to nigdy nie miałem przyjemności na takim pracować więc nie wiem czy daje to jakiś efekt czy lepiej brać proste.

 

Monitor będzie wykorzystywany tak mniej więcej 30% internet, 25% filmy i 45% gry wszelkiego rodzaju ale głównie strzelanki typy BF1 (multi), Far Cry 5, CoD WW2, DOOM, Wolfestein II i jedna moba Heroes of the Storm.

  

Czy jest to na dzisiejsze czasy dobry monitor (chodzi tu o jakość obrazu, której niestety nie mam jak sprawdzić przed kupnem)?

Czy czarny będzie tak czarny jak na moim obecnym flatronku (zakochałem się w tej czerni i nie chce nic co tak głębokiej nie będzie miało, nie chce szarego chce czarny)?

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Sory że post pod postem ale testuje już jakiś czas monitorek i jeszcze teraz odpaliłem na nim g-sync i powiem szczerze jestem mocno zadowolony z zakupu, do kolorów nie mam zastrzeżeń, a mniejszego niż 32 cale już nigdy nie chcę używać. Zagięcie też bardzo fajna rzecz przez pewien czas dziwnie się patrzyło teraz jest lepiej niż na prostym. Ocena zważając na cenę solidne 9/10 a to dla tego że podstawka mogła być regulowana w zamian za głośniki które i tak mi do niczego akurat się nie przydają. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...