Skocz do zawartości

Prosty telefon dla mamy


Recommended Posts

Witam,

Szukam telefonu dla mamy.

Jedyne funkcje jakich ona będzie używać to rozmowa telefoniczna i SMS.

Myślałem żeby jej kupić taki sam telefon jaki używa tata od wielu lat czyli Nokia 6310. 

Znalazłem troche ofert na allegro ale obawiam się czy mogą być odnawiane czy też nietrwałe.

Takie typowe telefony dla seniorów to myśle, że przesada.

Czy możecie coś doradzić?

 

Link to post
Share on other sites

50 lat, nie umie używać internetu, pracuje fizycznie, smartfon odpada. To ma być coś w stylu telefonu Nokia 6303, bardziej wytrzymały mechanicznie od smartfona.

Pomyłka w pierwszym poście, cały czas wzoruje się na Nokia 6303

Kiedyś takie telefony kosztowały do 500 zł, specyficzna potrzeba więc ciężko się określić.

Mama aktualnie używa telefonu Nokia 6070, jest przyzwyczajona do obsługi za pomocą przycisków, w systemie typowym dla starych telefonów Nokia.

Link to post
Share on other sites

A mama to bardzo wiekowa osoba ?? Nie chce sobie coś czasem w internecie poszperać ?? Może smartfon nie byłby zły pomysł ?? np Xiaomi z nakładką EMUI są dosyć proste do obsługi i starsze osoby szybko łapią. Jaki budżet jest do dyspozycji ? 

xiaomi z nakładką EMUI, ciekawe gdzie takie sprzedają...

50 lat, nie umie używać internetu, pracuje fizycznie, smartfon odpada. To ma być coś w stylu telefonu Nokia 6303, bardziej wytrzymały mechanicznie od smartfona.

Pomyłka w pierwszym poście, cały czas wzoruje się na Nokia 6303

Kiedyś takie telefony kosztowały do 500 zł, specyficzna potrzeba więc ciężko się określić.

Mama aktualnie używa telefonu Nokia 6070, jest przyzwyczajona do obsługi za pomocą przycisków, w systemie typowym dla starych telefonów Nokia.

moja Mama też nie chce smartfona i kupiłem jej jakiś czas temu Nokię 216 - całkiem dobrze się sprawdza, a i jakościowo lepsza niż tzw. telefony dla seniorów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...