Skocz do zawartości

[SZUKAM]Płyta pod AM3+ z DDR3 i USB 3.0, dobrą sekcją zasilania


Recommended Posts

Jak w temacie, poszukuje płyty o w.w cechach, z racji że mój asus m4a89gtd prawdopodobnie dokonuje żywotu(jest o tym temat na forum, zapraszam jeśli ktoś potrafi pomóc)

Płyta będzie współpracować z Phenomem 2 x4 955, rozważam w przyszłości wymianę na FX(najprawdopodobniej 6300)

Sekcja zasilania, bo oczywiście chciałbym kręcić zarówno Phenoma jak i w przyszłości FXa

Fajnie byłoby mieć pamięci DDR3 bo mam już 12 GB RAMu

USB 3.0 wiadomo, dla wygody

myślalem nad MSI gaming 970, ale cena jest trochę zbyt wysoka

Co byście polecili w mojej sytuacji?

Dzięki z góry

Link to post
Share on other sites

wymiana 955 na 6300 da tyle, co kot napłakał

skoro już padła Ci płyta, to może wykorzystaj okazje sprzedaj ten procesor ?

dużo lepiej byłoby przejść na nowszą platformę, nawet FX'y 8 wątkowe obecnie nie błyszczą więc po co na tym siedzieć?

 

 

 

DDR3 bo mam już 12 GB RAMu

8GB albo 16, bo najlepiej mieć parzystą liczbę kości o tej samej pojemności czyli np 2x4GB lub 4x4 

Edytowane przez Vemorion
Link to post
Share on other sites
wymiana 955 na 6300 da tyle, co kot napłakał

skoro już padła Ci płyta, to może wykorzystaj okazje sprzedaj ten procesor ?

dużo lepiej byłoby przejść na nowszą platformę, nawet FX'y 8 wątkowe obecnie nie błyszczą więc po co na tym siedzieć?

 

 

 

8GB albo 16, bo najlepiej mieć parzystą liczbę kości o tej samej pojemności czyli np 2x4GB lub 4x4

Cóż, do 16 dokupowac nie wiem czy jest sens, natomiast teraz każda para chodzi w dualu więc myślę że i tak jest spoko.

Myślałem o przesiadce na inną platformę, ale to będzie dużo droższe.. Najbliżej mi do AM4 I tego słynnego Athlona 200, ale to wciąż dużo wyższy koszt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...