Skocz do zawartości

GTX1070 referent opinie


Recommended Posts

Witam, kilka dni temu pisałem na temat rx580 a gtx1060 i poradziliście mi żebym dołozył do gtx 1070 używanego. Natrafiłem na dobrą cene referenta gtx1070 FounderEdition z 12miesięczną gwarancją oraz 12miesięczną rękojmią. Karta zakupiona od NVIDI. Co myślicie o tej karcie? Na ciszy mi nie zależy ale nie chciał żebym się mocno grzała. 

Karta do monitoru 1080p 144hz. [Grać chciałbym m.in na ustawieniach średnich/czasem wysokich.]

Cena karty to 1100zł.

od 1300zł zaczynają się Pality super jet stream  i inne lepsze modele. zastanawiam się nad lepszymi ale wolę sie poradzić.

Edytowane przez ModliszkaTi
Link to post
Share on other sites

Skoro mowa o 1070 to co myślcie o tej aukcji?

https://allegro.pl/karta-grafiki-evga-gtx1070-8gb-sc-lepsza-niz-ti-i7600498335.html

Najdziwniejsze że 2-3 dni temu Karta była po 1350 mam ja w obserwowanych aukcjach a nie dostałem powiadomienia że cena zwiększyła się czy zmniejszyła jak dostaje odnośnie innych obserwowanych aukcji.

 

Przepraszam że tak wbijam się w temat ale autor pisze o 1070 a evga jest polecaną firmą jeśli chodzi o używane karty i brak potencjalnego problemu z gwarancją

Link to post
Share on other sites

W GPU-Z osiągala 1800MHz bo poprosiłem o test w tym programie i przez 10minut wentylatory na 55% osiegnela 70'C. Sprawdziłem kartę faktura itd i posiada napewnk 29msc gwarancji od nVidia. I powiedzcie mi jak jest z tą gwarancja od nVidia uznają od 2 osoby i czy z wysyłką do nich nie będzie problemu. 1100cena karty doradzić czy warto? Wentylatory w obudowie na 100% zawsze mam aquariusa. I mogę dokupić jakiś wentyl może żeby schodził jak będą może wysokie temp.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...