Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,


Problem: brak video w programach do odtwarzania ( ALLPlayer, VLC media) czy specjalistycznych do obróbki video typu Adobe Premiere, After effects (programy oryginalne na licencji), jedyne miejsce poza przeglądarkami gdzie widoczny jest obraz to windows media player. Zazwyczaj jest wyświetlany zielony, czarny badz czerwony ekran w miejsce video. karta graficzna czy procesor nie są uszkodzone w grach wszystko jest ok


sprzęt, system: Windows 10 home, Notebook MSI GP63 Leopard


wykonane przeze mnie czynności które nie pomogły rozwiązać problemu: wyłączenie akceleracji w przeglądarkach internetowych, aktualizacja systemu windows, aktualizacja sterowników do karty graficznej, pobranie najnowszych kodeków video, aktualizacja Adobe flasha


Bardzo proszę o pomoc wolałbym uniknąć reinstalacji systemu



Pozdrawiam http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif 

 
Link to post
Share on other sites

Aby uniknąć przeinstalowania systemu łatwiej będzie odinstalować wszystkie przez Ciebie wymienione programy. Potem wyczyszczenie rejestru np. CCleaner. Instaluj po kolei zaczynając od Adobe i kończąc jeżeli Ci potrzebny na ALL Player. Sprawdzaj po każdej instalacji stan odtwarzania. Pewnikiem powstał jakiś miszmasz kodeków, z którym prgramy nie mogą sobie poradzić. Przeskanuj system jakimś antywirusem.

Gdyby po de instalacji programów nie było monitu o ponownym uruchomieniu systemu to i tak go wykonaj.

Edytowane przez lonialomax
Link to post
Share on other sites

ok, dziękuje

 

znalazłem póki co pośrednie rozwiązanie w przeglądardce wyłączyłem akceleracje sprzętową i wideo wyświetla się już normalnie, podobnie w programie Adobe Premiere Pro wystarczyło wyłączyć akceleracje. Jednak video dalej wyświetla się tylko w WMP

 

spróbuje odinstalować poszczególne programy, zobaczymy

Link to post
Share on other sites

ok, dziękuje

 

znalazłem póki co pośrednie rozwiązanie w przeglądardce wyłączyłem akceleracje sprzętową i wideo wyświetla się już normalnie, podobnie w programie Adobe Premiere Pro wystarczyło wyłączyć akceleracje. Jednak video dalej wyświetla się tylko w WMP

 

spróbuje odinstalować poszczególne programy, zobaczymy

Hej

Przeskanuj Adwclenere'm i zobacz co znajdzie.

Przeinstaluj w\w programy.

Edytowane przez Maciej21
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...