Skocz do zawartości

Słuchawki półotwarte + mikrofon (500-1200 zł).


Recommended Posts

Cześć,

 

Szukam nowych półotwartych słuchawek (z mikrofonem (lub osobny mikrofon + akcesoria)) w kwocie od 500 do 1200 zł (jeśli będzie warto to mogę powiększyć budżet do 1500 zł, ale tej kwoty nie chcę przekraczać).

Słuchawki będę wykorzystywać do grania, oglądania YouTube i słuchania muzyki (w tej kolejności; muzyki głównie słucham z głośników - Edifier R2730DB). Źródłem dźwięku będzie Audio In Motion SC808 (z możliwością wymiany wszystkich 4 OPAMPów). Noszę okulary, preferuje welurowe nausznice.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Do gier polecam DT990 PRO. Używałem ich z AIMem z tymi opampami: 2x LME49720 + 1x LM6172IN i fajnie to grało. Albo lepszy wyborem będzie DT990 Edition 600Ohm. Droższe ale lepiej wykonane z prostym kablem zamiast spiralnego. Jedyne co mi przeszkadza w tych słuchawkach to po roku intensywnego użytkowania pady są do wymiany (zrobiły się płytkie i ucho dotyka obudowy przetwornika). Można dostać zamienniki które są grubsze i dłużej posłużą np. Brainwavz.

Link to post
Share on other sites

Ej to czemu by nie wybrać któreś, ATH A serii 500X 700X czy 900X? Te słuchawki w cale nie są zgorsze of beyerdynamic w grach, z muzyką można załapać takie same loty - audio Technica poprostu inaczej tworzy scenę i przestrzeń niż beyerdynamic. A ich atutem jest to że grają z ziemniaka. Nie trzeba wydawać kasy już na nic innego. A i z telefonem można nimi się cieszyć.

Link to post
Share on other sites

Chyba zamówię na testy Audio-Technica ATH-R70x i Audio-Technica ATH-PDG1.

 

Aune S6 nie wymienia się OPAMPów, dobrze mi się wydaje? Teoretycznie po sprzedaży Audio In Motion SC808 i posiadanych OPAMPów powinienem być w stanie kupić Aune S6 bez obciążania budżetu na słuchawki i mikrofon.

Link to post
Share on other sites
W Aune S6 nie wymienia się OPAMPów, dobrze mi się wydaje?

Można to zrobić poprzez ingerencję w sprzęt ale po co ? Nie ma takiej potrzeby.

 

 

Myślę, że ten zestaw spokojnie posłuży tobie na lata. Grać na pewno po będzie dużo lepiej od twego zestawu głośnikowego. Generalnie, to wersja s16/S6 zaczyna generować dopiero dobry dźwięk przestrzenny, wszystko poniżej pod tym względem jest przeciętne lub słabe, dotyczy, to także AIMa ale z fabrycznymi oampami. 

Link to post
Share on other sites

Generalnie dopiero od takowego sprzętu zaczyna się dobre, przestrzenne granie w każdych kierunkach. Tańsze zestawy zawsze musiałby pogodzić cenę, z tym co najlepszego maja do zaoferowania. Wyglądało to tak, że scena szeroka albo głęboka i nie za szeroka. Przestrzeń okazała, choć holografii np. brakowało. Tutaj to już jest dobrze wszytko podane ale jeszcze można tu i tam poprawić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...