Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Fotele od SPC

spc spc gear fotel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Royal RGB

Royal RGB
  • Bywalec

• 127 postów

Napisano 08 październik 2018 - 17:08

Hej

Ma ktoś jakieś opinie ?

Poszukuje nowego siedziska, głównie zależy mi na tym żeby nie był siatkowany i kółka nie rysujące paneli.

Myślałem od fotelach od spc albo ak racing.

Dzięki za pomoc

• 0

#2 RalfNwn

RalfNwn
  • Gaduła

• 417 postów
  • Miejscowość:podobno dobre miasto
  • 3DMark 06:tyle i tak dawno, że nie pamiętam

Napisano 12 październik 2018 - 09:00

Przerobiłem nieco foteli i zwykle problem, oprócz wytrzymałości, dotyczył głównie wysokości oparcia bo generalnie "gejmingowe" fotele mają na tyle wysokie oparcia by w miarę komfortowo można było się oprzeć, szczególnie mowa tu o głowie przy wzroście powyżej 185cm. Ostatnio zakupiłem (promocja na x-kom.pl, teraz cena zakupu jest o 50PLN niższa niż ta kilka tygodni temu w "promocji" :cry:) AKRacing Meraki i mimo, że cena jest wysoka a wykonanie jest całkiem niezłe to co irytuje to "mocowanie" górnej poduszki a właściwie jego brak bo po założeniu na oparcie (oparcie jest pełne, bez "wentylacji" na wysokości szyi) ma tendencję do zsuwania się "do góry" co jest związane z kształtem tego oparcia w górnej części. Druga sprawa to tilt i kółka - kółka są naprawdę nieźle łożyskowane, aż do takiego poziomu, że próba "pobujania" się w fotelu powoduje przemieszczanie się całego fotela, nawet na najsłabszym ustawieniu twardości odchyłu...

Co do wytrzymałości to trudno mi ten model ocenić bo po prostu za krótko go mam ale 2 lata gwarancji daje w miarę poczucie "bezpieczeństwa".

Użytkownik RalfNwn edytował ten post 12 październik 2018 - 09:00

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spc, spc gear, fotel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych