Skocz do zawartości

Oferta z Play za 65 zł


Recommended Posts

Witam.

Koleżanka poprosiła mnie abym się zorientował jaki telefon jest w jej zasięgu.

Niestety w tańszych modelach jestem nie rozeznany wiec powiedziałem że spytam się na forum i na pewno coś jej doradzicie.

Otóż obecny telefon to HTC Desire 825.

Jest na jej potrzeby wystarczający ale bateria zaczyna się kończyć.

Abonament też się kończy wiec chce ten telefon wymienić.

W HTC tylko aparat jaj nie odpowiadał trochę za słaby.

Najważniejsze to wtyczka słuchawkowa Jack bo musi telefon podłączać podczas zajęć do systemu nagłośniającego.

Abonament jaki teraz płaci to 65 zł miesięcznie.

40 zł abonament i 20 zł za telefon.

Nie chce zwiększać abonamentu ale do telefonu może dopłacić 350 zł.

Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.

Nokia 5.1 i Huawei Mate 10 Lite wstępnie po przejrzeniu oferty .

 

Pozdrawiam.

 

Ps; Kilka słów od koleżanki,

Telefon HTc Desire 825 jestem zadowolona, po dwóch latach bateria słabnie i aparat mógłby być trochę lepszy ale bardziej zależy mi na dźwięku. Jest głośny i jak podłączam do sprzętu grającego w szkole ( wzmacniacz i kolumny ) lub w klubie do bomboxa to też głośno gra. Daje radę nawet z głośników . Podłączam na kabel lub bluetooth.

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites

Według mnie nie opłaca się brać telefonu od operatora. Lepszą opcją byłoby wziąć abonament bez telefonu i kupić sobie w jakimś sklepie na raty 0%. Dla przykładu w sferis masz Xiaomi Redmi Note 5 w wersji 4/64 (bardzo wydajny z mocną baterią 4000mAh) za ok 900 zł. Rozbijasz sobie na raty i płacisz rzeczywiście cenę telefonu, a nie jeszcze prowizje dla operatora.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Up@ ciekawa propozycja.

A jeżeli tylko od Play to który telefon byś polecił?

 

Z tego co widzę to koleżanka potrzebuje telefon z dobrym przetwornikiem do muzyki a reszta ma działać w miarę płynnie.

 

A jakiś muzyczny smartphone w cenie około 1000zł istnieje ?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites

Również nie wchodziłbym w abonament i umowy z operatorami. Z doświadczenia wiem że warto kupić telefon w wolnej sprzedaży - najczęściej wychodzi dużo bardziej korzystniej dla użytkownika. W tym przedziale cenowym warto sprawdzić Xiaomi Redmi Note 5 - wypada dobrze pod każdym względem. Inna alternatywa (bardziej fotograficzna) to LG G6. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...