Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka,

Postanowiłem zakupić drugi zegarek i pomyślałem ,że czumu by nie spróbować poznać smartwatch'a.

Jednak jako nie jestem przekonany do posiadania takiego zegarka(gadźetu) nie chcę na niego jeszcze wydawać za dużo pieniędzy.

Budżet jaki przewidziałem to ok 300zł.

 

Jako ,że posiadam zwykły analogowy wskazówkowy zegarek ten ma mi służyć nie na codzień a raczej na rower, kajaki, wycieczki ,wyjścia na miasto. 

Jednak jego najważniejszą funkcją jest to aby:

- po sparowaniu z telefonem pokazywał kto dzwoni (można było np. odrzucić połączenie) 

- pokazywał tekst wiadomości jaka przyszła.

- gasnący ekran tak ,żeby pojawiała się godzina jak ruszę nadgarstkiem.

- tarcza była wyglądu zegarka elektronicznego (byle nie jakieś tęczowe kolorki), 

 

Bateria nie musi trzymać biliona dni ale tak ,żeby przy zwykłym użytkowaniu (sparowaniu z telefonem) te 24h wytrzymała.

MIle widziana klasa odportności IP , okrągła koperta(obecny mam prostokątny) i normalny męski wygląd.

 

Nie musi być z Polskiej dystrybucji, spokojnie może być z Aliexpress.

 

 

Link to post
Share on other sites

Niewysoki budżet. Do glowy przychodzi mi tylko jeden model - XIAOMI AMAZFIT Bip.

Można odbierać lub odrzucać połączenia przychodzące i przeglądać otrzymane powiadomienia (ostatnich kilka, chyba 10) do czasu ich wyczyszczenia. Pokazuje teskt wiadomości. Niestety w polskimi znakami sobie nie radzi. Ekran może podświetlać się nie tylko po naciśnięciu przycisku, ale również po podniesieniu ręki i funkcja ta działa bez zastrzeżeń. 

Design jak dla mnie całkiem przyjemny, obudowa jest plastikowa ale dobrze spasowana, posiada certyfikat IP68. Okrągłej tarczy nie ma niestety, jest zaoblona. Ekran to E-ink, znany z czytników ebook, bardzo oszczędny. GPS działa dobrze, fixa łapie max w minutę, zazwyczaj krócej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...