Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

zmiana nakładki systemowej w Xiaomi

xiaomi nakładka system android redmi 4a miui

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 maxgaming2001

maxgaming2001
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 02 październik 2018 - 09:06

Witam.Mam problem z nakładką systemową w Xiaomi Redmi 4a a mianowicie nie ma możliwości zapisu aplikacji na karcie pamięci. Jak ktoś wie jak coś "pokombinować" żeby była taka możliwość.Nie wiem czy dobry dział jak zły to proszę o przeniesienie. Z góry dziękuję za pomoc  :D

• 0

#2 Wento

Wento
  • Maniak

• 2446 postów
  • Miejscowość:ZG

Napisano 03 październik 2018 - 14:36

Niestety aby ruszać appki w relacji pamięć telefonu => karta SD, potrzebujesz romu(oprogramowania telefonu), które umożliwia taką czynność. Wydaje mi się, że żaden wspomagacz pokroju App2SD tutaj nie pomoże.

Z czym to się wiąże w przypadki Redmi 4A? Po pierwsze z odblokowaniem bootloadera i wgraniem customowego recovery, i co za tym idzie innego romu, których na 4A jest zapewne jak na lekarstwo.

• 0

"To prawda....-mruknął Puchatek, spoglądając w lustro i klepiąc się po brzuszku. -Nie liczy się rozmiar. Liczy się puchatość!"

Moderator globalny/Ekspert działu: Telefony komórkowe i smartfony / Pełne zestawienie Ekspertów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xiaomi, nakładka, system, android, redmi, 4a, miui

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych