Skocz do zawartości

Wybór klawiatury z przyciskami macro


Recommended Posts

Witam, na początku powiem, że mam do wybrania więcej niż 2 klawiatury. Już robiłem jeden post o klawiaturach, ale jednak zdecydowałem się na innego typu klawiatury, czyli takie które mają możliwość ustawienia macro pod kilka przycisków po lewej stronie. Moją klawiaturę (A4 Tech Bloody b120) mam już prawie 3 lata, więc szukałem w internecie jakichś dobrych klawiatur i znalazłem 6 klawiatur które mi się podobają, ale nie wiem jaka z nich jest najlepsza ;/ Ich nazwy które wybrałem to:
• Patriot Viper V770
• Sharkoon Skiller Mech SGK2
• Sharkoon Skiller PRO
• Razer Blackwidow X Chroma V2
• SteelSeries Apex M800
• Cm Storm Trigger Z
Najlepiej jakbyście ponumerowali te klawiatury od 1 do 6 i napisali dlaczego akurat ta klawiatura jest na tym miejscu. Możecie wypisywać swoje propozycje i polecić mi jakieś klawiatury które waszym zdaniem są godne zakupu, tylko chciałbym aby kosztowały one do 600 zł stuck_out_tongue.png?v=6 Pozdrawiam i liczę na jak najwięcej odpowiedzi! slight_smile.png?v=6

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z czystym sumieniem mógłbym wybrać tylko Cooler Mastera, bądź Apexa.

Niestety, nie są dostępne już w sprzedaży.

 

Reszta zestawienia to wybieranie mniejszego zła.

Szczodre budżetówki to słaby pomysł, a chałowy Blackwidow to przepłacona klawiatura, wyróżniająca się tylko designiem.

A jakąś klawiaturę od siebie możesz polecić z przyciskami macro?

Mogę polecić Corsair k95 veageance. Bardzo dobrze zrobiona a macro robi się w prosty i intuicyjny sposób

Dobrze, dziękuję za odpowiedź ;) Już ktoś polecił mi tą klawiaturę na innym forum, więc sobie ją obczaję :P

Poleciłby ktoś jeszcze jakąś klawiaturę?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Kilka dni temu zakupiłem klawiaturę Corsair K95 którą mi parę osób polecało :) Na razie testowałem ją u kolegi bez programu i działa wyśmienicie. Jutro podłączam ją do mojego kompa :P Bardzo dziękuje wszystkim, którzy zaproponowali mi różne klawiatury! Pozdrawiam i życzę miłego roku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...