Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć wszystkim, wiem że temat sugeruje wątek który był już nie raz wałkowany:D Ale moje wymagania wymuszają takie rozwiązanie.

Do rzeczy.

 

Budżet : do 300 zł ( jest to górna granica, jednakże nie znaczy to, że muszą to być słuchawki akurat za tę kwotę)

 

Źródło: na ten moment słuchawki będą podpięte do integry z płyty głównej MSI B350 PC Mate (ALC 892)

Posiadam też tajemniczy amplifier Duke S 505. I ma on stare wyjście słuchawkowe DIN. 

Jeśli okaże się to niezbędne jestem skłony rozważyć w przyszłości zakup DAC. 

 

Słuchawki mają służyć do grania i słuchania muzyki.

Gram w Civilizacje, BF, Wiedźmina, Asasyny. Zdarzy się WOT i Hereosy. 

A co do muzyki to tu jest ciekawie. Klasyczna, Popularna, Irish, rytmy karaibsko - afrykańskie (Bachata i Kizomba) 

 

Obecnie słucham na prezencie od żony natec genesys H44, wcześniej miałem sennheisery hd 201. 

Fajne słuchawki tylko trochę ciche i na dłuższą metę niekomfortowe.

 

Przejrzałem trochę internety i urzekły mnie ISK HP 2011. Niestety niedostępne nigdzie, a z Chin sprowadzać mam obawy. Wczoraj odwiedziłem mp3store i zrobiłem odsłuch na ISK HD 9999. Nie powiem, bardzo ciekawe doświadczenie. Do tego dostałem do posłuchania superluxy i akg. Komfort w iskach wymiata. 

Przeszukując czeluścia sieci trafiłem też na sennheisery hd 206. Podobno poprawili największą wadę 201, komfort. Ale też te słuchawki nie są dostępne poza a...o. 

Polecano mi też somicy V2, ale tutaj boje się o ból głowy.

 

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wypadają te hd206 na tle isków? 

Ewentualnie jakie jeszcze opcje mógłbym rozważyć??

 

z góry dzięki.

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli na pierwszym miejscu jednak jest wygoda, ergonomia, doznania z gier to za ok. 300 zł znajdziesz ROCCAT Khan PRO ROC-14-622. Bardzo wygodne, skórzane nauszniki nie męczą nawet po kilku godzinach, zapewniają świetne wyciszenie. Oczywiście, brzmienie na bardzo wysokim poziomie.

A poruwnywałeś je z? Że wysnuwasz takie wnioski?
Link to post
Share on other sites

Na razie promocji brak. Była nie dawno i przespałem także pewnie jak jest potrzebna to się pojawi na dzień dziecka.

Jak już sobie sprawię te słuchawki (ISK HD9999) to czy muszę już od razu myśleć o wzmacniaczu tudzież nowej karcie dźwiękowej? 

Obecnie posiadam integre ALC 892. Oraz amplifier duke S505. 

Link to post
Share on other sites

@mystarnos - dzięki!

 

Rzeczywiście, nic nie ćpałem  :rotfl: oczywiście miałem na myśli amp.

Skoro impedencja 32ohm to nie potrzebny DAC z ampem prawda?*

 

Właściwie i bez DAC'a powinno przynajmniej na początek być ok... Ale chcąc sprawić jak najwięcej przyjemności osobie obdarowywanej, zwiększam niepotrzebnie budżet i idę po bandzie. Myślę o combo ISK HD9999+DFB - a w związku z tym (niestety) lightning-USB. Przydałby się approval obeznanego eksperta.

 

Chociaż tak naprawdę to, co powinienem zrobić, to zabranie osoby do np. mp3store i sprawdzenie w jakim dźwięku się lubuje niż szukać "unikalnego zestawu". 

Edytowane przez Muffin5510
Link to post
Share on other sites

Strzałeczka,
podpinam się pod temat, bo też wyłapałem promo w x-komie na te słuchawki.

 

Teraz mam stare, poczciwe XB500, już mocno zblazowane.

 

Czy te ISK będą dobra pozycją dla "basshead-a"? Zasilanie byłby przez zewnętrznego SB X-Fi HD.

Edytowane przez CjFalcon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...