Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Z pudełka zapodziała mi się gdzieś jedna podstawka AM4. Kupiłem chłodzenie i...zmuszony byłem improwizować. Wkręciłem dwie śruby, między nie drut i chłodzenie zamontowałem na trytytke do drutu. Narazie chodzi ale wiadomo jak to z prowizorką. Dostałem z pobliskiego serwisu pod AM3+ ale niestety nie pasuje. Ma ktoś może nie potrzebną taką podstawkę (zdjęcie)? Za wysyłkę od razu wyślę kasę. 
MOBO: MSI B350 PC Mate
CPU: Ryzen 3 1200 @3.7
COOLER: Spartan 3 PRO

Chyba, ze ktoś ma jakiś inny pomysł :) (celowo nie w giełdzie, gdyż może znajdzie się inne rozwiązanie niż handel na forum)

msi_b350_tomahawk_arctic.jpg

Link to post
Share on other sites

Cały NOWY spartan PRO to koszt na poziomie 80zł.  Nie warto drutować.

 

Poza tym jeżeli napiszesz do SPC to powinni ci podesłać akcesoria do montażu pod AM4 po kosztach wysyłki. 

No właśnie mam tego spartana. Tylko nie miałem jak go zamontować xd A te podstawki to dają do płyty głównej a nie do chłodzenia ;D

Link to post
Share on other sites

MSI mi odpisało. Opisałem im sytuację, dałem numer seryjny, powiedziałem, że prawdopodobnie podczas wysyłki płyty na gwarancję część się zgubiła. Ogólnie napisałem grzecznie.
Odpisali mi: Witam. Serwis ma coś takiego. Koszt razem z wysyłką to 74 zł xd
Znalazłem na aliexpress. 1.2$. Tylko bym czekał miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Za 75zł daruj sobie - taniej wyjdzie sprzedać spartana za 30zł i za 99zł kupić wydajniejszą ferę która ma w zestawie akcesoria montażowe pod am4 i nie używa się w czasie montażu tych plastików na płycie, tylko ramkę, śrubki i dystanse dostarczaną w zestawie z chłodzeniem. 

 

Dlatego własnie na początku kazałem ci pisać do SPC, bo nawet nie wiedziałem, że spartana montuje się inaczej niż wszystkie inne modele. 

Link to post
Share on other sites

Za 75zł daruj sobie - taniej wyjdzie sprzedać spartana za 30zł i za 99zł kupić wydajniejszą ferę która ma w zestawie akcesoria montażowe pod am4 i nie używa się w czasie montażu tych plastików na płycie, tylko ramkę, śrubki i dystanse dostarczaną w zestawie z chłodzeniem. 

 

Dlatego własnie na początku kazałem ci pisać do SPC, bo nawet nie wiedziałem, że spartana montuje się inaczej niż wszystkie inne modele. 

Pisałem, to stwierdzili, że nie mają i mam pisać do producenta płyty głównej. Spławili mnie i tyle. Każdy kto ma płytę pod AM4 i ma ryzena ma takie coś w kartoniku i mu się na pewno wala nie potrzebne

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...