Skocz do zawartości

Internet na kartę (tylko SIM) która sieć?


Recommended Posts

Cześć, poszukuję internetu na kartę (będzie używany w laptopie). Wiadomo jak najtaniej jak najwięcej GB :). Najlepiej aby dało się kupić sam starter SIM tylko do internetu (nie interesują mnie rozmowy i smsy), no i aby dało się zamówić sim bez żadnego podisywania/umów itd. Zna się na tym ktoś?

Link to post
Share on other sites

Oferta T-Mobile Mobilnego Internetu Domowego. Masz do wyboru:

  • 20Mb/s za 49zł miesiecznie
  • 60Mb/s za 59zł miesięcznie

Mam 60 od roku i lepiej nie widzę. Umowa niestety na 2 lata, chciałem to dostałem router za 1zł, ale w modemach przenośnych też to powinno działać. Nie ma limitów, lejków, ograniczeń prędkości, pingi w okolicach 15-30ms (weź pod uwagę że mam dobry kawałek do masztu, nie mam anteny zewnętrznej i mieszkam w niezbyt dobrym miejscu co potwierdza mapa zasięgu na ich stronie). Możesz sobie raz na okres rozliczeniowy zmieniać prędkości pomiędzy tymi dwiema - oczywyście płacisz adekwatnie do prędkości.

 

A jeśli chcesz bez umowy to a2mobile - również korzystam, nielimitowany, ale z lejkami - 5GB LTE, kolejne 5GB do 3Mb/s, kolejne do 1Mb/s i potem do nieskończoności do 512kb/s. Cena - 9,99/msc. Jedyne co to standardowa rejestracja numeru na kartę.

Link to post
Share on other sites

Ja mam telefon na karte pakiet za 25 zł miesięcznie w orange, minimum 15gb internetu, rosnące o 1gb co miesiąc. Oczywiscie sms i rozmowy bez limitu. Mam też domowy w plusie z limitem 50gb za 60zł. Po 50gb tracę priorytet, ale w praktyce nic mi nie zwalnia. Ważne aby sprawdzić jak w danym miejscu działa sieć.

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Możesz kupić sobie 60 za 10 złotych więcej. No i masz limit, a w T-mobile nie ma żadnego limitu ani lejka. Do tego to jest internet domowy więc rozmów i smsow nie ma, ale kolejnym plusem jest możliwość testowania wybranego wariantu przez 30 dni umożliwiać zwrotu jeśli nie pyknie (tak było jak ja go brałem). Moim zdaniem i z doświadczenia warto.

Edytowane przez Afropolak
Link to post
Share on other sites

Podobno głupich pytań nie ma. A jednak są. Jak można cokolwiek doradzać jak się nic nie wie. Nie wiadomo gdzie mieszkasz, jaką masz w okolicy infrastrukturę, jaka oferta na rynku, jakie ukształtowanie terenu, ile km do najbliższego BTSu, czy będziesz używał w jednym miejscu, czy podróżował? Kup na próbę 4 startery, przetestuj i potem sobie wybierz coś. A jak ci się nie chce testować, to kup jakikolwiek. Każdy operator się chwali, że ma 119% pokrycia kraju. Więc co byś nie kupił będziesz zadowolony. Mniej czy bardziej, ale to już inna sprawa.

Link to post
Share on other sites

Póki co testuje Play... no limit na tydzień za 20zł (chyba po 30GB lejek, ale nie wiem). W miejscu gdzie mieszkam według mapy z strony play powinienem mieć każdy zasięgo LTE, a mam 0.20/0.10kb prędkość :D. W miejscu oddalonym o 30km gdzie bywam jest to już 10/5MB więc znośnie :).

Edytowane przez Euphoria
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...