Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1350 zł


Recommended Posts

Witam szukam karty graficznej do kwoty jak w tytule, karta ma być w zestawie z i5 8600k 4,8 /16 gb ram 3200

 

w oko wpadła mi ta aukcja 

 

https://allegro.pl/karta-asus-gtx-1070-ti-turbo-8gb-gddr5-vr-i7574140852.html 

 

kusi ta TI w tej cenie ledwo 1070 można znaleźć 

 

 

karta wiadomo że po kopaniu temat przerabiany sto razy ,pytanie czy mój pokój nie będzie się kojarzył z lotniskiem po zamontowaniu jej w kompie i czy ktoś miał do czynienia z gwarancją u asusa bez fabrycznego opakowania ?

 

drugą kartę jaką znalazłem to ten zotac fajna wersja ale pewnie sporo słabsza (tzn z 10 fps) od ti 

 

https://allegro.pl/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1070-amp-extreme-i7551298323.html#thumb/4

 

bardziej skłaniam się ku wersji Ti co radzicie dzięki za pomoc 

 

PS nie mam kasy na pełne 1080

Edytowane przez 80386
Link to post
Share on other sites

Nie mam pewności co do Asusa ale wielu producentów nie uznaję reklamacji jeśli karta była używana do kopania , poza tym karta będzie głośna i gorąca . Sprzedawca Zotaca też dość niepewny (0 komentarzy ) , jakby był odbiór osobisty to może . Według mnie lepiej poszukać nieco droższej ale pewniejszej oferty gtx 1070 . 

Link to post
Share on other sites

miał ktoś sytuacje gdzie karta została odrzucona ze względu na to że była w koparce przecież karta jest wtedy używana zgodnie ze swoim przeznaczeniem działa w komputerze a czy kopie walutę czy przelicza far cry 5 to już chyba sprawa użytkownika, czy się mylę 

Link to post
Share on other sites

Nie mam pewności co do Asusa ale wielu producentów nie uznaję reklamacji jeśli karta była używana do kopania 

Normalnie ręce opadają jak coś takiego czytam...

 

Generalnie cena jest kusząca i jeśli dostaniesz FV lub paragon to moim zdaniem warto, musisz się jednak liczyć z Tym że ten typ chłodzenia potrafi być naprawdę głośny.

 

PS. Z drugiej strony ta gwarancja jest troszkę dziwna bo Asus daje 36 miesięcy gwarancji, a tu masz 24, musisz się dowiedzieć skąd pochodzi ta karta.

Edytowane przez Threadripper
Link to post
Share on other sites

Mocno wykręcony 980 ti będzie szybszy (lekko) niż gtx 1070 w niektórych, starszych tytułach więc moim zdaniem zmiana bez sensu (o ile oczywiście masz jeszcze tego msi).

 

1070 ti + lekkie OC i jest wydajność gtx 1080

Link to post
Share on other sites

z gościem umówiłem się na jutro na odbiór, co sądzicie 

 

https://www.caseking.de/en/zotac-geforce-gtx-1070-ti-mini-8192-mb-gddr5-gczt-108.html


Mocno wykręcony 980 ti będzie szybszy (lekko) niż gtx 1070 w niektórych, starszych tytułach więc moim zdaniem zmiana bez sensu (o ile oczywiście masz jeszcze tego msi).

1070 ti + lekkie OC i jest wydajność gtx 1080

msi wczoraj poszedł za 1300 

 

teraz pytanie wersja 1070 g1 czy zotac 1070ti mini 

 

 

proszę o pomoc 

Edytowane przez 80386
Link to post
Share on other sites

chyba kupie tego zotaca za 1350 zł ma gwarancję do 2021 odrazu wystawie za 1600 zł bo tak chodzą sprzedam i dorzucę do 1080, bo kupując g1 stracę na wydajności względem 980 Ti a ten zotac powinien być mimo wszystko wydajniejszy spróbuje zrobić undervolting jak będzie za głośno i zobaczymy 

Link to post
Share on other sites

chyba kupie tego zotaca za 1350 zł ma gwarancję do 2021 odrazu wystawie za 1600 zł bo tak chodzą sprzedam i dorzucę do 1080, bo kupując g1 stracę na wydajności względem 980 Ti a ten zotac powinien być mimo wszystko wydajniejszy spróbuje zrobić undervolting jak będzie za głośno i zobaczymy

Nikt normalny go nie kupi, jak za 1750 jest nowy.
Link to post
Share on other sites

Kombinatoryka stosowana, jezeli nie uprawiana przez zawodowca (czytaj "Janusza"), często prowadzi na manowce. Lepiej zrobisz jeżeli poczekasz jeszcze jakiś czas, dozbierasz te 200 pln i zapolujesz na gtx 1070 ti (1550-1600 pln). Po OC będzie wydajność gtx 1080.

Link to post
Share on other sites
chyba kupie tego zotaca za 1350 zł ma gwarancję do 2021 odrazu wystawie za 1600 zł bo tak chodzą sprzedam i dorzucę do 1080, bo kupując g1 stracę na wydajności względem 980 Ti a ten zotac powinien być mimo wszystko wydajniejszy spróbuje zrobić undervolting jak będzie za głośno i zobaczymy 

 

 

No to życzę powodzenia :), @up, lepiej zrobisz tak jak kolega wcześniej napisał.

Edytowane przez krzyhox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...