Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer podczas grania w dowolną grę się resetuje

komputer awaria restart komputera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 3972 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 14:33

Ten zabieg odnosił się do

Co do dysku to nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym co napiszę, ale podczas grania załóżmy w fortnite, gra potrafiła się zawiesić po czym jedyny sposób to restart komputera,
Na resety komputera tak jak pisałem wyżej jedynie podmiana zasilacza.
  • 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

#22 heeexi

heeexi
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 17:26

Ten zabieg odnosił się do

Na resety komputera tak jak pisałem wyżej jedynie podmiana zasilacza.

Nie mam kasy aktualnie na zasilacz, jedynie serwis komputerowy by mi wymienił jakby przetestowali, ale długo to u nich trwa, nie można jakoś nie wiem... zmniejszyć mocy zasilacza? Nie chodzi mi tutaj o grzebanie w obudowie bo znając życie to coś rozwalę xD

• 0

#23 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 3972 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 23:41

Zasilacz w miarę stabilny i nie z czarnej listy to około 170 PLN. Pytanie - ile zapłacisz za diagnostykę i ewentualną wymianę zasilacza w serwisie?

Użytkownik lonialomax edytował ten post 29 wrzesień 2018 - 23:41

• 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komputer, awaria, restart komputera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych