Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Współdzielenie konta Netflix

Netflix konto współdzielenie film seriale

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ollek22

ollek22
  • ComandosX

• 117 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 09:36

Witam,

szukam miejsca, gdzie mógłbym dołączyć do kogoś i wspólnie opłacać abonament za Netflixa. Interesuje mnie abonament najwyższy za 52 zł najlepiej jakby razem ze mną już były 4 osoby (13zł/mies) lub chociaż 3(17,5zł/mies) żeby było jak najmniej do płacenia. Jeśli ktoś szuka 1 osoby do Netflixa i chce mnie przygarnąć pisać PW i ustalimy warunki.

• 0

PC

Procesor: I5 7600K Mobo: MSI Z270 PC MATE Grafika: MSI GTX 1060 GAMING X+ RAM: GoodRam Iridium DDR4 8Gb 2133MHz CL15 Dysk SSD: Plextor M6S 128Gb Dysk HDD: Hitachi 1TB Travelstar 7K1000 Obudowa: SilentiumPC Gladius X60 Zasilacz: be quiet! Pure Power L8 500W Chłodzenie: SilentiumPC Spartan Pro Napęd: Samsung SH-224GB System: Windows 10 Home Monitor: Samsung S24D390HL Klawiatura: Logitech K290 Myszka: A4 Tech Bloody Blazing A9

Konsola

Sony PlayStation 4 PRO 1TB/

Sony PlayStation 4 Slim 1TB

#2 marekpl

marekpl
  • Dyskutant

• 150 postów

Napisano 31 październik 2018 - 10:59

Własnie założyłem podobny wątek. Jeśli jesteś chętny to zapraszam do mnie. Szczegóły znajdziesz tutaj http://forum.benchma...ok-7zł-miesiąc/

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Netflix, konto, współdzielenie, film, seriale

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych