Skocz do zawartości

Fotel wypoczynkowy CALVIANO


Recommended Posts

Cześć, poszukuje fotela rozkładanego z podnóżkiem. Wpadł mi w oczy https://allegro.pl/fotel-tv-wypoczynkowy-z-podnozkiem-masaz-ekoskora-i7149976701.html?fromVariant=7509299988 Wymiary wygląd wszystko mi pasuje. Jestem tylko ciekaw czy da rade usiedzieć na tej "ekoskórze". Ktoś może ma ten fotel albo podobny, ewentualnie jakieś doświadczenie i może się podzielić zdaniem opinią. A może ktoś poleci inny sprawdzony rozkładany fotel? Będę wdzięczny. Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Bardzo niska cena jak za taki fotel - na pewno musisz poczytać opinie o tym modelu czy czasami nie jest to zakup na dwa miesiące użytkowania.

Mam fotel podobnego typu i usiedzieć się da jak najbardziej, jest mega wygodny. Jeżeli chcesz dłużej na nim siedzieć (przy TV albo kompie) to jedyny mankament, że latem pocą się strasznie plecy i cztery litery. Skóra, ekoskóra i im podobne tworzywa nie oddychają.

Ja kupując fotel przeznaczyłem trochę więcej $$$ ale z ww. powodów szukałem sztuki, która oprócz masaży ma też ogrzewanie i wentylacje.
Reasumując jeżeli miałeś już fotel skóropodobny to wiesz czego się spodziewać. Wygodny jest na pewno bo można się fajnie "rozciągnąć" na nim. Kwestia tego ile warta jest ta sztuka znaleziona przez ciebie.

Link to post
Share on other sites

Cena 580zł. To prawda niska chodź patrzyłem na podobne fotele parę tygodni/ miesięcy i cena była ok 1200zł ( tak jak tutaj przed "promocja") Chodź na innych aukcjach podobne fotele są bez promocji z tej cenie... Co prawda cudów nie oczekuję względem tego fotell byle hemoroidy miały w miarę przyjemnie ^^

Właśnie najbardziej obawiam się tej ekoskóry ;/ ,że zaraz będę się ślizgał na tym "krześle" i trzeba będzie kombinować jakieś rozwiązanie... 

To "rozciągnąć" najbardziej do mnie przemawia.  A jeśli można się dowiedzieć jaki model Ty wybrałeś?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...