Skocz do zawartości

Zestaw bez karty do 2500zł - ocena


Recommended Posts

Cześć!

 

Ostatnio już pisałem temat w tym dziale, ale za długo się czaiłem z kupnem, intele zdążyły podrożeć... i zostałem zmuszony podejść do tematu na nowo. Tym razem opierając się o procesory Ryzen. Zdecydowałem też co do karty, że poszukam raczej używanego modelu 1070/1070ti i za to podbije trochę zasilacz i ram. 

 

Zestaw oczywiście do gier (Wiedzmiń 3, Battlefield 1/5), monitor FHD 75Hz.

 

Co do samej budy, to stworzyłem sobie coś takiego:

V2UpTda.jpg

Co o tym sądzicie? Nada się? Coś zmienić?

 

Dzięki za sugestie i sory za swój koleny post.

Link to post
Share on other sites

Polecam, wczoraj właśnie zamówiłem identyczny (oprócz zasilacza). Ramy są w QVL płyty więc powinny spokojnie się dać ustawić na 3200, jak chcesz podkręcać procek to dokup sobie Fortisa HE1425. Dorzuciłbym jakiś dysk SSD a tą Toshibę wziął na magazyn dla danych.

Właśnie SSD już mam, czeka na resztę :D

Zastanawiałem się nad dodatkowym chłodzeniem, ale to zależy za ile mi się uda wyrwać jakąś grafikę.

Link to post
Share on other sites

 

 

Zastanawiałem się nad dodatkowym chłodzeniem, ale to zależy za ile mi się uda wyrwać jakąś grafikę.

 

Rozumiem że chodzi o cooler procka. Jak nie będziesz podkręcał to boxowy styknie. Zawsze możesz dokupić za jakiś czas jakieś lepsze które ogarnie procek po OC (HE1425 jest spoko bo dodatkowo dmucha delikatnie na sekcje zasilania tego Tomahawka więc moim zdaniem spoko wybór w cenie do 150zł)

Link to post
Share on other sites

Rozumiem że chodzi o cooler procka. Jak nie będziesz podkręcał to boxowy styknie. Zawsze możesz dokupić za jakiś czas jakieś lepsze które ogarnie procek po OC (HE1425 jest spoko bo dodatkowo dmucha delikatnie na sekcje zasilania tego Tomahawka więc moim zdaniem spoko wybór w cenie do 150zł)

Póki co pewnie nie będę nic na procku podbijał. Zostawię to sobie "na później".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...