Skocz do zawartości

GTX 1080ti. Zakup karty na allegro (~2800zł)


Recommended Posts

No sam też szukam takiej karty i w cenie około 2600 kupisz już porządną kartę na allegro. Mam tylko wątpliwości co do aukcji na olx.pl :)

Apropos to sklepy takie jak EMag czy FoxKomputer są wiarygodne?

Edytowane przez q3sniper
Link to post
Share on other sites

Z tych co podałeś brałbym Zotaca lub jeśli chcesz taniej to armor tyle tylko że ona nie ma backplate i może być słyszalna pod obciążeniem.

Twój link ze strixem już kupione.

Co do aorusów - osobiście nie chciałoby mi się męczyć w razie gwarancji - jedna z zagranicy druga przez sprzedającego także niepotrzebne wątpliwości.

Link to post
Share on other sites

Cały czas się zastanawiam nad Aorusem z Fox Komputer tylko ta firma to dla mnie czarna dziura. Widziałem jeszcze karty z media-markt i RTV Euro Agd. Nie wiem co teraz lepiej kupić. Poza tym to duża jest różnica pomiędzy zwykłym Aorusem a Extreme? Jest sens szuakć akurat wersji Extreme czy zwykła też daje radę?

Link to post
Share on other sites

Według mnie warto kupić używanego GTX1080Ti ale max za 2600 zł,

 

 

Natomiast nowe 1080Ti to sobie wybijcie z głowy

 

  • po pierwsze za 3200-3500 zł kupicie piece typu ZOTAC MINI czy MSI ARMOR, 

 

  • po drugie dopiero od 3500 zł zaczynają się porządne GTXy 1080Ti od Palit JetStream, Gigabyte Aorus czy MSI Gaming Trio X, i tak będą nie opłacalne ponieważ za 3550 zł kupimy MSI RTX2080 Duke 8G OC, który jest trochę lepszy i bardziej przyszłościowy.
Link to post
Share on other sites

@mutissj

 

Porównujesz zotaca mini do msi armor? Chyba pora na drzemkę :]

 

Co do cen 1080ti - przykładowo taki Strix od asusa nówka kosztuje 3600, za 2700-2800 można spokojnie kupić rocznego strixa z 2 letnia gwarancją.

Co do rtxów - mówienie że będą to karty bardziej przyszłościowe to nie byłbym taki pewien, poczekajmy na nowego directx i testy gier z włączonym rtxem a obawiam się że fpsy troszkę polecą w dól zwłaszcza na 2080, póki co re karty ratuje tylko DLSS

Edytowane przez Royal RGB
Link to post
Share on other sites

Porównujesz zotaca mini do msi armor?

 

nie porównuję tylko wymieniam, 

obydwa modele pod obciążeniem bez problemu przekraczają 80'C+, generując przy tym hałas ponad 45 dBA+

 

 

 

 

Co do rtxów - mówienie że będą to karty bardziej przyszłościowe to nie byłbym taki pewien,

 

Zobaczymy, na pewno sterowniki z numerkami 400+ będą mocno optymalizowane pod nowe RTXy,

 

także jest szansa że starsze pascale w rankingach wydajności mogą spadać w dół z uwagi na słabsze wsparcie NVIDII,

 

i może być tak że dzisiaj różnica 1080Ti vs 2080 wynosi 5%, a za rok 15% (nie wspominając już o Ray Tracingu)

 

 

 

2080 ti prezentuje fajną wydajność ale cena to kosmos,

 

cena bandycka, w tej cenie można kupić całego kompa, nawet fajnego do gier w FullHD.

 

 

 

ja chyba kolejną generacje przebieduje na 980ti

haha, całkiem fajna karta, na twoim miejscu sprzedał bym ją za 1300 zł, póki jeszcze oddycha

 

i kupił jakiś zamiennik z GW (GTX1070), wiesz... jak się zepsuję to jej wartość spadnie nawet do 300 zł  :menda:  (tysiak w plecy)

Link to post
Share on other sites

wystawiłem za 1500 zł 

 

no fajna karta, widzę jakaś różowa edycja - w moim guście, może ją kupię,

tylko najpierw czekam aż wygram sprawę sądową z pewnym złodziejskim sklepem który oszukał mnie z gwarancją na GTX970, m. in albo mi naprawią kartę u producenta albo zwrot pieniędzy :P

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

 

nie porównuję tylko wymieniam, 

obydwa modele pod obciążeniem bez problemu przekraczają 80'C+, generując przy tym hałas ponad 45 dBA+

 

 

 

 

 

Zobaczymy, na pewno sterowniki z numerkami 400+ będą mocno optymalizowane pod nowe RTXy,

 

także jest szansa że starsze pascale w rankingach wydajności mogą spadać w dół z uwagi na słabsze wsparcie NVIDII,

 

i może być tak że dzisiaj różnica 1080Ti vs 2080 wynosi 5%, a za rok 15% (nie wspominając już o Ray Tracingu)

 

 

 

 

cena bandycka, w tej cenie można kupić całego kompa, nawet fajnego do gier w FullHD.

 

 

 

haha, całkiem fajna karta, na twoim miejscu sprzedał bym ją za 1300 zł, póki jeszcze oddycha

 

i kupił jakiś zamiennik z GW (GTX1070), wiesz... jak się zepsuję to jej wartość spadnie nawet do 300 zł  :menda:  (tysiak w plecy)

Kurcze teraz ci powiem że mnie trochę przekonujesz do tego abym sobie trochę odłożył i kupił rtx'a 2080 :V

Link to post
Share on other sites

Pytanie brzmi - czy opłaca się kupić 1080ti Aorusa za 2500 z gwarancją w FoxKomputer? Może lepiej wybrać jedno z poniższych:

Palit Super Jetstream z gwarancją w Media-Markt (2300zł)

Gainward 1080ti z eMag`a 2450zł

Jest jeszcze MSI Gaming za 2800zł z kupione w RTV Euro AGD.

 

Co myślicie? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...