Skocz do zawartości

Fotel dla wysokiego i masywnego.


Recommended Posts

Witajcie po raz któryś, bardzo dobrze wspominam to forum, bo zawsze uzyskuję dobre i trafne porady ;)

 

Od 2 tygodni przeszkuje internet w celu znalezienia krzesła, dla mojej osoby.

Mam 193cm wzrostu i 105-110kg na blacie zależnie od pory roku ;)

 

Tak, interesuje mnie tylko "Gejmingowy" typ, taki mam widzimisię. Testowałem jako nie-gejmingowy Markus z ikei i kompletnie mi nie spasował. W Agata Meble byłem na DXRacer (tym najtańszym materiałowym) i był dla mnie zdecydowanie za mały).

Mój wzrok zawędrował na SPC Gear SR700F, teoretycznie jest skierowany dla wysokich, ale co jest dla mnie absurdem - siedzisko jest węższe od wersji SR500, przeznaczonej dla osób... niższych...

 

Wiem, że najlepiej jest się przymierzyć samemu, ale jak mam to zrobić, skoro 99% krzeseł jest dostępna tylko online bez możliwości przymiarki, a nie mam "luźnych" 400zł żeby odsyłać 10 foteli, które mi się nie spodobają.

 

Kwota jaką mam do wydania to 1000zł +/- 100zł, kolejne MUST BE to wykonanie z materiału/tapicerki, zwał jak zwał NIE CHCĘ eko skóry.

 

Może jest osoba o wzroście 190+ i trafiła coś dobrego?

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc. (Za rady typu "jest wersja taka i taka" za 1700zł dla wysokich - dziękuję). Odpadają też fotele Arozzi Toretta - mają bardzo niskie oparcie.

 

E: Oglądałem też recenzje ziemniaka tego fotela SR700F od SPC Gear, ale chłop jest niższy ode mnie, więc dużo mi to nie pomogło ;(

Edytowane przez don_maccarone
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...