Skocz do zawartości

Komputer do nowszych gier i internetu za 2500zł


Recommended Posts

Na paczce nie było żadnego napisu typu ostrożnie lub przewozić pionowo. Z zewnątrz wszystko wyglądało w porządku na opakowaniu. Przecież nie będę przy kurierze rozbierał kompa i sprawdzał poszczególne podzespoły. Chyba można umieścić jakieś informacje to nie worek karofli, że wysyłamy i mnie to nie obchodzi co dalej się dzieje. Szkoda gadać - na razie czekam na win 10 i zobaczę mam nadzieję ze to bedzie działać jak nie to bieda. Dzięki kajtek za porady - z tą płytą główną też dali d...py chyba że ta też jest ok w porównaniu do tej co polecałeś.

Edytowane przez berserker1
Link to post
Share on other sites

O ile się nie mylę, to te dodatkowe naklejki kosztują i nie wiem czy któryś z sklep z tego korzysta.

Dodatkowe naklejki też nie dają tutaj gwarancji. Mietek z busa myślisz, że na to patrzy, że się tym przejmuje czy tym interesuje?

 

Sprawdzaj jak najszybciej czy to działa. Szkoda, że nie zgłosiłeś tego od razu do kuriera. 

Link to post
Share on other sites

Po włączeniu do prądu bez monitora wszystkie wentylatory chodzą oprócz tych na grafice.Monitor nie działa po podłączeniu do starego kompa czarny ekran tylko biała dioda świeci. Trzeba dzwonić i reklamować to wszystko a dziś pewnie nie robią.

Edytowane przez berserker1
Link to post
Share on other sites

Podłączam tym normalnym kablem DVI pod gpu co przyszedł w zestawie i zero reakcji tylko biała dioda na monitorze świeci.Do starego kompa podłączam bo do nowego nie mam systemu operacyjnego. Próbowałem złączem hdmi pod dekoder od tv, ale też czarny ekran. Obudowa komputera jest zagięta od dołu pod zasilaczem - nawet nierówno stoi bo ta nóżka /podpórka naruszona jest. Musiało być dobrze walnięte, że wywaliło grafę ze slota i wiatrak z cpu tylko, że po paczce nic nie było widać. Najlepiej byłoby odesłać wszystko i niech kasę wrócą - skąd mam pewność że jak grafika latała czy czegoś nie uszkodziła na płycie.Co ja mam teraz robić ? Dzwonić do dhl żeby kurier przyjechał spisać protokół? Pod jaki numer dzwonić? Czy zgłaszać reklamację do sklepu od razu?

Kajtek może wiesz jak wygląda procedura w takim przypadku - mogę zwrócić towar?

Edytowane przez berserker1
Link to post
Share on other sites

Dzwoń na infolinie dhl ze taka i taka sprawa jest. Skontaktuj się też z sklepem. Reklamacja i uszkodzenia mechaniczne bez protokołu to będzie problem.

 

Być może paczka upadła na płasko i opakowanie było cale

Ale i tak podłącz monitor pod nowego kompa. To ze nie ma systemu to nic.

Link to post
Share on other sites

 A co powinno się wyświetlić na monitorze?Podłączałem nowy monitor pod nowy komputer  i nic.  Podłączyłem też stary monitor pod nowy komputer i też czarny ekran. Może w kompie też coś uszkodzone jest. Dziś infolinia dhl nieczynna jak również sklep.

Edytowane przez berserker1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...