Skocz do zawartości

Recommended Posts

do tej pory zajmowałem się grafiką 2d ale chciałbym sie troche rozwinąć w kierunku 3d.. ale jestem troche zagubiony w tych programach .. moze ktos by napisał co jest co..

jaka jest róznica między Zbrush a Poserem?

co lepiej 3dmax czy blender?

a może Cinema4d..

a np. HyperSnap

we wszystkich da się robić animacje więc.. :o

Link to post
Share on other sites

no na triala mnie stac lol

Rozumiem :o ale zaczynanie zabawy z 3D na tym kombajnie to raczej średni pomysł, na początku trudno jest ogarnąć jego wielkie możliwości.

Zdecydowanie lepiej jest sie skupić i poćwiczyć na sofcie typu Blender. Ludzie którzy go znają powierzchownie twierdzą że jest średnio zaawansowany ale to nieprawda, to kawał dobrego softu tylko trzeba poznać jego wszystkie możliwości.

Do tego "yafray" i można zacząć zabawe :)

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Blender jest z darmowych najlepszy ma według mnie bardzo ciężki interfejs ale Idze popracowaća tak do tworzenia grafiki płatnych Maya do tworzenie grafiki a (można też animacje) do animacji 3dsmax (można te tworzyć grafikę) bynajmniej takie jest moje zdanie tylko programy z autodesk (Maya 3dsmax ) są drogie 10000 $ za jeden ale jeśli jesteś studentem to poszukaj o programach dla uczelni które umożliwiają ściąganie tego typu programów za darmo podobno można mieć legalnego Windows sory ze wyjechałem poza temat.

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Ja polecam blendera. Lata praktyki w tym programie nauczyły mnie że zawsze można się nauczyć w nim więcej niż myslisz. Jako że narazie nie pracuję nad żadnym projektem to moge ci pomóc. Chętnie dokształcam nowicjuszy. Wal na moje gg 15781314. Bede dostepny w tygodniu. :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...