Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Szukam telefonu, a moje wymagania to:

- ekran 5,2 - 6 cali
- Android
- najważniejsze dla mnie płynność działanie, tak żeby po kilku aktualizacjach telefon nie zaczął mi się przycinać, telefon nie będzie do grania ale nie na widzę kiedy mi się coś przycina i kiedy mam np. uruchomioną nawigację, tidala i transmisje danych, a telefon się już nagrzewa do wysokich temperatur

- sprawnie działająca komunikacji (rozmowy, zasięg, GPS, Wifi, BT)

- dual sim, jedna karta będzie do dzwonienia druga do transmisji danych i chciałbym aby obie działały na raz

- dioda powiadomień, jest dla mnie bardzo przydatna

- mini jack oraz dość dobra jakość dźwięku po podpięciu słuchawek

- nie mam założonego budżetu, ale raczej wolę wydać mniej niż więcej i znowu na 2-3 lata kupić następny telefon niż inwestować we flagowca za 3-4 tys, który też trzeba z reguły wymienić po takim czasie

- nie potrzebuje NFC, ani aparatu do selfi, główny aparat może być jaki kolwiek

 

Jaki smartfony wg was pasują do tego opisu ?

Edytowane przez master2591
Link to post
Share on other sites

Brałem pod uwagę OnePlusa 6, z tym że ja bym chciał kupić go na fakturę, a w polskich sklepach to wydatek co najmniej 2500 zł albo i lepiej, a to już pułap S9.

 

Zastanawiam się czy jest sens wydawać aż tak dużo, ponieważ bardzo dawno temu kupiłem też topowy wtedy telefon za 2000 zł który padł po 2 latach i po nim kupiłem na szybko i tanio Lenovo A820 za nie całe 500 zł i byłem z niego 4 razy bardziej zadowolony niż z poprzednika mimo że poprzednik był 4 razy droższy i wtedy wyleczyło mnie to z wydawania pieniędzy za topowe produkty. W każdym razie na pewno rozważę OnePlusa 6, ale może są jeszcze jakieś telefony nie z najwyższej półki spełniające moje wymagania ?

Link to post
Share on other sites

No właśnie, Oneplus czy Pocophone to w moim mniemaniu telefony do gier, myślałem też nad jakimś telefonem z Android One ale też czytałem że one nie do końca też płynnie działają. Wychodzi na to że żeby kupić płynnie działający telefon trzeba wydać ponad 2000 zł. Honor Play na pierwszy rzut oka wygląda ok.

Edytowane przez master2591
Link to post
Share on other sites

W zasadzie to i Nokia 7 Plus będzie dobra dla Ciebie. Jedyny mankament, że brakuje diody powiadomień. Co do samego telefonu sam używam jakoś 3 tygodnie już. Całość działa płynnie, w tym miesiącu już ma być oficjalny android Pie. Telefon jest w programie Android One. Bateria wytrzymuje przy mocno intensywnym użytkowaniu 1 pełny dzień bez problemu. Z bt nie mam problemu (a używam MiBand 3 i słuchawki bt), co do GPSa to za dużo nie testowałem, wyłącznie do biegania, ale jest w miarę dokładny i nie zrywa. NFC też działa świetnie przy płatnościach zbliżeniowych. Generalnie polecam. 

Edytowane przez Chelsey
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...