Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartphone do 1500 zł (!Aparat!)

smartphone 1500zł apart instagram

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 YettizGoor

YettizGoor
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 10:28

Witam,

Potrzebuję dobrać telefon na dość okrojonym budżecie 1500zł, które będzie przede wszystkim wykorzystywany do wykonywania zdjęć na firmowy instagram. Osobie, która będzie z niego korzystać zależy na aparat > reszta funkcjonalności.

- budżet ~1500zł,

- zastosowanie wykonywanie zdjęć na insta,

- ma nie zacinać się przy wykonywaniu połączeń / sms-ów / poczcie,

Z góry dziękuję za propozycję!

• 0

#2 Baronik

Baronik
  • Dyskutant

• 219 postów
  • Miejscowość:Otwock

Napisano 12 wrzesień 2018 - 10:45

Galaxy S7/7Edge - w zależności na jaki trafisz (cenowo) lepiej brać edge ze względu na większą baterię. Nie lubię samsungów, ale w tym budżecie dostajesz bardzo przyzwoity aparat i całkiem niezłą resztę.

• 0

CPU: Intel i7 7700K+SilentiumPC Fera 2 | MB: ASRock H110M-HDS | RAM: 2x8GB DDR4 HyperX Fury 2133MHz | GPU: MSI GTX1070 Gaming X | LCD: LG 29WK600-W | SSD: Crucial BX100 250GB | HDD: WD Blue 1TB | PSU: EVGA SuperNOVA G2 550W | CASE: Cooler Master N200 | MOUSE: Corsair Harpoon RBG | KEYS: Corsair K70 RGB MX Cherry Red | NET: UPC 250/20 MBit/s |
PS4 CUH-1216A+Panasonic TX-47ASM651E | Moto Z Play+Moto Turbopower Pack+SoundMAGIC E10M+Motorola Pulse 2

#3 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 541 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 10:47

Jak wyżej, pod względem zdjęć zdecydowanie S7, a jeśli bateria też jest ważna to warto dopłacić do S7 edge. Ewentualnie można rozważyć HTC u11. Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4 sekus007

sekus007
  • Dyskutant

• 204 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 16:04

Do 1500 zł wydaje mi się, że fajną opcją będzie LG G6. Flagowiec z zeszłego roku, wydajny, duży wyświetlacz a telefon gabarytowo jest mniejszy poprzez małe ramki. Dużym plusem są proprcje ekranu 18:9 oraz niska cena. Już np w sferis można go dorwać za mniej niż 1400 zł.

• 0

#5 White_Ghost

White_Ghost
  • Entuzjasta

• 601 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:09

Do propozycji pod względem samego aparatu, który wymieniłeś na pierwszy miejscu dorzuciłbym G6. Aparat 13 Mpx od Sony z kamerami szerokokątynymi - jakościowo zdjęcia są porównywalne jak w droższym edgu a jest to model
tańszy w zakupie. Na minus kwestia dalszego wsparcia ale poza tym to propozycja warta uwagi w tej cenie :).

• 0

#6 Baronik

Baronik
  • Dyskutant

• 219 postów
  • Miejscowość:Otwock

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:27

Do propozycji pod względem samego aparatu, który wymieniłeś na pierwszy miejscu dorzuciłbym G6. Aparat 13 Mpx od Sony z kamerami szerokokątynymi - jakościowo zdjęcia są porównywalne jak w droższym edgu a jest to model
tańszy w zakupie. Na minus kwestia dalszego wsparcia ale poza tym to propozycja warta uwagi w tej cenie :).

LG G6 na pewno dostanie Pie (9.x), co do minusów to dodałbym jeszcze baterię - nie jest jakoś mocno słaba, ale jakaś wyróżniająca się in-plus też nie jest...

• 0

CPU: Intel i7 7700K+SilentiumPC Fera 2 | MB: ASRock H110M-HDS | RAM: 2x8GB DDR4 HyperX Fury 2133MHz | GPU: MSI GTX1070 Gaming X | LCD: LG 29WK600-W | SSD: Crucial BX100 250GB | HDD: WD Blue 1TB | PSU: EVGA SuperNOVA G2 550W | CASE: Cooler Master N200 | MOUSE: Corsair Harpoon RBG | KEYS: Corsair K70 RGB MX Cherry Red | NET: UPC 250/20 MBit/s |
PS4 CUH-1216A+Panasonic TX-47ASM651E | Moto Z Play+Moto Turbopower Pack+SoundMAGIC E10M+Motorola Pulse 2

#7 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 541 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 21:20

Kwestia kiedy dostanie, pewnie wiele osób zdąży sprzedać ten telefon już
  • 0

#8 Danicen

Danicen
  • Amator

• 37 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 22:43

Kwestia kiedy dostanie, pewnie wiele osób zdąży sprzedać ten telefon już

A zakładający ten temat możliwe że zdąży kupić przed tym ;) Dajmy spokój, w tej cenie LG G6 jest świetnym telefonem, nawet jeśli ma tylko jedną aktualizację na którą musi poczekać :P

• 0

#9 anemus

anemus
  • Gaduła

• 274 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 00:09

Honor 10 można dostac czasem w jakiejś promocji do 1500. Ma dobre aparaty. G6 nieźle choć nie rewelacyjne, chyba że ktoś lubi bawić się szerokim katem.. S7/edge 7 też bardzo dobre ale coś było głośno, że aktualizacje zrypały coś w aparatach. Nie wiem czy poprawili i trzeba by poczytać. Bardzo dobre aparaty ma również HTC, a parę przechodzony CH flagowców można okazjonalnie dostać w tej cenie (u11, u ultra nawet za tysiaka) choć nie wiadomo jak długo HTC pociągnie i co z aktualizacjami.
  • 0

#10 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 541 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 08:45

Coś urywało mi mój wywód. Kwestia kiedy dostanie, bo patrząc na LG G5 i Oreo można zwątpić. Podobno ma być w październiku Oreo na G5, z takim tempem to daj boże jak się wyrobię z Pie do połowy przyszłego roku   :rotfl: A poza tym LG są bardzo awaryjne, a G6 nie wydaje się być lepsza niż poprzednicy: rysujące się/pękające szkła aparatów, pękające tacki SIM, powidoki.

• 0

#11 Gustaw-h

Gustaw-h
  • Amator

• 48 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:03

Pocophone F1 - ostatnio za 1100zł z polskiego sklepu widziałem gdzieś promo

Za chwile będzie premiera Meizu 16 - tez w tej kwocie sie zmiescisz.

Meizu pro 6 plus - czyli samsung S7 edge - za około 650zł mozna wyrwać już nówke. Mam osobiście i polecam

• 0

#12 Danicen

Danicen
  • Amator

• 37 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 16:37

Coś urywało mi mój wywód. Kwestia kiedy dostanie, bo patrząc na LG G5 i Oreo można zwątpić. Podobno ma być w październiku Oreo na G5, z takim tempem to daj boże jak się wyrobię z Pie do połowy przyszłego roku   :rotfl: A poza tym LG są bardzo awaryjne, a G6 nie wydaje się być lepsza niż poprzednicy: rysujące się/pękające szkła aparatów, pękające tacki SIM, powidoki.

No, z drugiej jednak strony taki spadek cen w LG z czegoś musi wynikać ;) Poza tym - dobry case + folia i telefon może wyglądać jak nowy (Moja Z3 po 4 latach nie miała nawet ryski, a telefon brałem wszędzie gdzie tylko mogłem)

Pocophone F1 - ostatnio za 1100zł z polskiego sklepu widziałem gdzieś promo

Za chwile będzie premiera Meizu 16 - tez w tej kwocie sie zmiescisz.

Meizu pro 6 plus - czyli samsung S7 edge - za około 650zł mozna wyrwać już nówke. Mam osobiście i polecam

Poco? Aparat? Zgodzę się że wydajnościowo jest świetny, ale w kwestii aparatu to nawet nie ma co startować do G6. Poleciłbym jeszcze Asusa Zenfone 5 ewentualnie, aparat główny porównywalny z G6, gorszy szeroki kąt. Jednak model nowszy ;)

• 0

#13 maczynski

maczynski
  • Amator

• 64 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 14 wrzesień 2018 - 11:09

Jeśli zależy komuś na dobrych zdjęciach to przecież lepiej kupić sobie lustrzankę. No ale jak już komuś zależy na aparacie w telefonie to może warto sprawdzić specyfikacje a nawet skorzystać z porównywarek i coś wybrać. Chociaż ja nadal jestem zdania, ze do robienia zdjęć są aparaty. 

Użytkownik maczynski edytował ten post 14 wrzesień 2018 - 11:09

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartphone, 1500zł, apart, instagram

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych