Skocz do zawartości

Creative Sound Blaster X AE-5 problem z dźwiękiem z gniazda słuchawkowego


Recommended Posts

Witam

Problem wygląda tak

Kupiłem tą kartę i zamontowałem ją w PC wszystko wydawało się ok do czasu gdy chciałem zagrać ze znajomymi w PUBG połączyliśmy się na TS i okazało się że po zmianie karty mi lekko buczy w głośniku a oni mnie nie słyszą tylko słyszą własne odbicie, próbowałem coś tam pozmieniać w opcjach ale nic to nie dawało więc postanowiłem wyjąć kartę i pograć na zintegrowanej a problemem zająć się później i tak zrobiłem tyle tylko że po ponownym włożeniu jej do komputera z tyłu na panelu karty na wyjściu na słuchawki nie ma dźwięku (po podłączeniu kabelka od przedniego panela, dźwięku na gnieździe z przodu też nie ma), natomiast jest dźwięk na gnieździe do podłączenia chyba głośnika oznaczone ono jest jako "Front (L\R)" a na pasku startu po naciśnięciu ikonki głośniczka mam:

"Wyjście SPDIF (Sound BlasterX AE-5)"    i    Głośnik(Sound BlasterX AE-5)

 

 

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc i stwierdzić czy to jest problem z ustawieniami czy może karta dźwiękowa jest jakaś wadliwa?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam temat powraca oddałem kartę na reklamacje na sprawdzenie i wymienili mi kartę na nową ale nadal są problemu co sugeruje że coś kijowo jest ustawione otóż:

 

Tak wygląda tylni panel(foto):

http://pl.tinypic.com/r/9pwdat/9

 

 

A sprawa wygląda następująco chyba że ja się mylę:

Gniazdo numer 1 to jest gniazdo na mikrofon,

Gniazdo numer 2 to gniazdo na słuchawki

A gniazdo numer 3 to szczerze nie wiem do czego jest

 

I problem jest taki że jak podłącze słuchawki do gniazda numer 2 to nie ma na na nim dźwięku za to dźwięk jest na gnieździe numer 3.

 

Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego tak się dzieje?

Sterowniki były już wgrywane kilka razy nawet format dysku robiłem, w UEFI jest wyłączona zintegrowana karta dźwiękowa.Czy to jest kwesta przestawienia czegoś?

Edytowane przez matheo789
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...