Skocz do zawartości

Wytrzymałe słuchawki dokanałowe 150zł


Recommended Posts

Hej, poszukuję jakichś wytrzymałych sluchawek dokanałowych do 150zł dla kobiety.

 

Budżet: 150 zł

Czego potrzebujesz?: Słuchawki dokanalowe

Przeznaczenie: muzyka

Źródło: smartphone po kablu

Oczekiwania: wytrzymałość

 

Jako, iż moja kobieta nie bardzo dba o sprzęt, to chciałbym jakieś w miarę wytrzymałe słuchawki dokanałowe. Dotychczas używała moich starych E10 około półtora roku, więc jak na nią to wynik zaskakujący, bo zwykle po 2 miesiącach było po słuchawkach (sam ich używałem dobrych kilka lat). Jakość dźwięku nie jest najważniejsza, po prostu chciałbym żeby były solidnie wykonane.

Niestety lewa słuchawka padła, więc czas na nowe. Miałem zamiar kupić jej kolejne E10, ale w temacie nie siedzę i może znajdzie się coś wytrzymalszego kosztem jakości dźwięku.

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

kup te:

https://audiobudget.com/product/KZ/ZST

Używam ich trzeci rok a każde inne wykańczałem w kilka miesięcy. Dodatkowo pracowałem w nich w sadzie przy zbiorze jabłek gdzie nie raz i nie dwa kabel szarpnął zaczepiony o gałęzie albo aż wyrwało telefon z kieszeni który następnie zawisł na kablu. Przetrwały to i służą wiernie nadal. Dźwiękowo to też bardzo solidny wyrób - hybrydowa konstrukcja czyli dwa przetworniki na kanał. Naprawdę świetnie to gra zarówno potrafią uderzyć basem jak i odwzorować wiernie np gre na skrzypcach. W razie czego kabel jest wymienny, przy czym tak jak mówię mój ma już 3 lata.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tin Audio T2. Mają także wymienny kabel. Same słuchawki są zbudowane dużo, ale to dużo lepiej jak wszystkie KZ'ty. Metalowe, bez żadnych niedoróbek.

Brzmienie można dostosować pod siebie. Generalnie grają bardzo równo, ale po zalepieniu otworów od wewnętrznej strony ocieplamy brzmienie (może być zwykła taśma biurowa). Kabel też wpływa na ich brzmienie :)

Są regularnie w promo na ali. Jest dużo recek na portalach audio, także nie będę się rozpisywał.

Mam słuchawki pół roku i się do nich przekonałem. Ja kupiłem za 100 i zakup bym powtórzył nawet za 150 czy 200 zł.. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...