Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Iphone ciągle szuka sieci

Iphone Apple Sieć Błąd

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vaxx03

Vaxx03
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 14:21

Witam

Od wczoraj mój iphone 8 nie umie znaleźć jakiejkolwiek sieci. Mam go od miesiąca, kupiony w salonie.
Jestem w sieci play, nigdy nic sie nie dzialo. W lewym górnym rogu pisze ,,szukam"
Problem występuje od wczoraj, nie aktualizowalem go , nie upadł mi, po prostu nagle sie takie coś stało. Wyłączałem go, włączałem, robiłem hard reset, nic nie pomaga.

Proszę o pomoc

• 0

#2 Wento

Wento
  • Maniak

• 2443 postów
  • Miejscowość:ZG

Napisano 09 wrzesień 2018 - 15:30

Najlepiej zacznij od sprawdzenia go z inną kartą sim, nawet taką ze starteru za 5 złotych, ewentualnie przełóż od kogoś.

• 0

"To prawda....-mruknął Puchatek, spoglądając w lustro i klepiąc się po brzuszku. -Nie liczy się rozmiar. Liczy się puchatość!"

Moderator globalny/Ekspert działu: Telefony komórkowe i smartfony / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 Vaxx03

Vaxx03
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 15:44

Już przekładałem karte, nawet po jej wyciągnięciu pisze dalej ,,szukam" , to samo z inną kartą

Użytkownik Crout edytował ten post 09 wrzesień 2018 - 16:16
nie cytujemy postów bezpośrednio nad sobą

• 0

#4 Wento

Wento
  • Maniak

• 2443 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:18

W takim wypadku może być to problem z oprogramowaniem bądź z modułem w telefonie. Najprawdopodobniej czeka Cię gwarancja. W jakim salonie kupowałeś telefon, czy był używany? Telefony mają też blokadę na usługi telekomunikacyjne w przypadku zgłoszenia ich jako kradzione po numerze IMEI. iOS najnowszy?

• 0

"To prawda....-mruknął Puchatek, spoglądając w lustro i klepiąc się po brzuszku. -Nie liczy się rozmiar. Liczy się puchatość!"

Moderator globalny/Ekspert działu: Telefony komórkowe i smartfony / Pełne zestawienie Ekspertów

#5 Vaxx03

Vaxx03
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:21

Kupiłem go w T-mobile miesiąc temu, nie był używany. Używam go w sieci play, może to jest problem? IOS najnowszy

Użytkownik Vaxx03 edytował ten post 09 wrzesień 2018 - 16:23

• 0

#6 Wento

Wento
  • Maniak

• 2443 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:26

T-Mobile nie nakłada simlocków ani podobnych blokad na urządzenia. W takim wypadku reklamuj, chyba, że uda Ci się odtworzyć oprogramowanie przez DFU i to pomoże w jakiś sposób(odsyłam do google).

• 0

#7 Vaxx03

Vaxx03
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:30

Chodzi o to ? https://support.appl.../pl-pl/HT201263

• 0

#8 Wento

Wento
  • Maniak

• 2443 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 18:05

Tak.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Iphone, Apple, Sieć, Błąd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych