Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Kompakt do nagrywania do 2000zł

aparat kompakt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Neziak

Neziak
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 08 wrzesień 2018 - 11:47

Witam, szukam kompakta ew. małego bezlusterkowca do nagrywania vlogów (do około 2k zł). Powinien mieć full hd 50/60fps. Gorąca stopka może się w przyszłości przydać. Rozglądałem się za:
- Canon G7X Mark II
- Canon G9X
- Lumix LX100
- Lumix LX15
- Sony Axxxx (odpycha mnie wymienna optyka)

Oczywiście wezmę pod uwagę też inne propozycje.
  • 0

#2 Driveby

Driveby
  • Amator

• 69 postów

Napisano 08 wrzesień 2018 - 12:24

Sprawdź sobie jeszcze Lumix FZ300. Z uwagi na mały sensor ma większą głębię ostrości, co może Ci pomóc przy tym, co chcesz nagrywać. Dodatkowo jest uszczelniany.

• 0

#3 Neziak

Neziak
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 18:07

Sprawdź sobie jeszcze Lumix FZ300. Z uwagi na mały sensor ma większą głębię ostrości, co może Ci pomóc przy tym, co chcesz nagrywać. Dodatkowo jest uszczelniany.

"Dopisałem do listy." Na razie przekonuje mnie najbardziej G7x i lx100 drugi ma gorącą stopkę która dla mnie jest bezużyteczna bez jacka 3.5mm (który za to jest w g7x) a za to ma wizjer i fajniejsze ustawienia manualne i 4K. Podobno słabiej u niego ze stabilizacją w porówaniu do g7x. Nie wiem już co robić  :[. Rozważam czy nie wziąć lumixa i dźwięk nagrywać na osobne urządzenie, odstrasza mnie od niego wiek.

A może ten LX15? Jest trochę droższy ale ma odchylany ekran. Ktoś mi podpowie jak ze stabilizacją (w porównaniu do g7x mark ii). Chyba nie ma jacka na mikrofon, nie?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aparat, kompakt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych