Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

problemy z fps'ami w Battlefield V Open Beta i Battlefield 1

BattlefieldV Battlefield1 fps

Najlepsza odpowiedź encore327, 11 wrzesień 2018 - 14:01

Procesy które podałeś, to poprawne procesy Windowsa pod które ktoś może się podszywać. Ustal w którym miejscu zlokalizowane są pliki wykonywalne (powinny być w C:\windows\system 32). Nawet jeżeli będą we właściwym miejscu, to możesz je przebadać za pomocą VirusTotala.

wszystko jest w porządku

jakieś inne pomysły?

dobra. uznałem że założe nowy temat gdzie po prostu zbiore wszystko co wiem do tej pory i będe szukał problemu gdzieś po stronie karty graficznej. dzięki wszystkim za pomoc :D pozdrawiam

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#41 encore327

encore327
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 14:01   Najlepsza odpowiedź

Procesy które podałeś, to poprawne procesy Windowsa pod które ktoś może się podszywać. Ustal w którym miejscu zlokalizowane są pliki wykonywalne (powinny być w C:\windows\system 32). Nawet jeżeli będą we właściwym miejscu, to możesz je przebadać za pomocą VirusTotala.

wszystko jest w porządku

jakieś inne pomysły?

dobra. uznałem że założe nowy temat gdzie po prostu zbiore wszystko co wiem do tej pory i będe szukał problemu gdzieś po stronie karty graficznej. dzięki wszystkim za pomoc :D pozdrawiam

Użytkownik encore327 edytował ten post 11 wrzesień 2018 - 17:48

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych