Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, w okolicach końca września, mam zamiar składać mowego PC wraz z nowym monitorem, ale że nie jestem żadnym specem w tej dziedzinie to chciałbym was poprosić o pomoc. Co do monitora to moje wymagania to: zakrzywiony ekran 27 cali, full hd, i byle nie matryca TN, miła by była równierz możliwość powieszenia go na ścianie. Komp wyłącznie do wykorzystania pod gry. Budżet na całośc wynosi max 6 tysi.

Myślałem nad tym samsungiem, ktoś jest w stanie coś o nim powiedzieć, czy raczej przepłacone za marke i lepiej w coś od aoc celowac?

 

https://www.x-kom.pl/p/336801-monitor-led-27-289-samsung-c27fg70fqux-curved-czarny-quantum-dot.html

Edytowane przez Dyzman
Link to post
Share on other sites

Za 4400zł nie złożysz na tyle wydajnego PC by uzyskać tutaj powyżej 100kl/s w nowych tytułach. Zestaw z i5 8400/GTX 1080/8GB RAM 3000MHz na płycie z chipsetem Z370/ SSD 240GB na start to blisko 4600zł. Dodatkowo karta z niezbyt kulturalnym układem chłodzenia od MSI w wersji Armor.

 

 

Jakie gry będą odpalane?

FHD 144Hz z Freesynciem trochę nie bardzo, 200zł drożej jest AOC z G-sync na TN pdo GTX 1080 jak znalazł.

Link to post
Share on other sites

Na 100% CS:GO będzie grany, generalnie mój obecny PC nie pozwala mi nawet grać w gry starsze niż z roku 2012 więc do nadrobienia ogrania będzie cała seria asasyna poczynając od black flag, koniecznie wiedźmin 3, seria wolfenstein, sporo grania w battlefield, jakiś PUBG, seria bioshock także duża rozpiętość gatunkowa gier.

 

Monitor widziałem i na pierwszy rzut oka zastanawiałem się nad nim, ale matryca TN, brak zakrzywienia i 25" sprawił, że od razu go odrzuciłem :/

Link to post
Share on other sites

Te szkiełka Samsunga czy też AOC na VA 144 mają jeden problem 

 

 

Nie wiadomo co trafisz. Samsung próbował to jakoś ratować softem ale na forum Samsunga dalej problem aktualny.

Tutaj chyba nie bez powodu zakrzywione ekrany na VA 144 Hz kosztują mniej od 144 Hz na TN w najprostszym wykonaniu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...