Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wideorejestrator XBLITZ GO SE - zamazany obraz

xblitz wideorejestrator kamera samochodowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Teleseil

Teleseil
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 17:43

Cześć,

kupiłem wideorejestrator XBLITZ GO SE i mam problem z obrazem. Oglądałem testy tej kamery i na każdym filmiku obraz był dobrej jakości, w miarę było widać tablice rejestracyjne.

U mnie natomiast nie ma znaczenia, w którym miejscu zamontuję kamerkę obraz jest rozmyty, tak jak by kamera nie łapała ostrości i w żaden sposób nie da się odczytać numerów rejestracyjnych. Czy to może być wada fabryczna tej kamery?

Dla porównania mój filmik i innej osoby.

Mój filmik (jakość jest taka sama jak w filmie z kamerki):

Filmik innej osoby:

• 0

#2 sebki1

sebki1
  • Zapaleniec

• 1492 postów
  • Miejscowość:Mysłowice
  • 3DMark 06:13100

Napisano 05 wrzesień 2018 - 17:56

Probowales zmienic w ustawieniach rozdzielczosc tego wideorejestratora na maksymalna ?

• 0

CPU: INTEL CORE 2 DUO E7400 2.8 GHZ/3MB BOX MOBO: GIGABYTE GA-P31-ES3G IP31 S775 BOX RAM: GOODRAM 2GB DDR-2 800 + 2GB DDR-2 800 SSD: SAMSUNG 850 PRO 256 GB HDD: SAMSUNG HD502HI 500 GB 16 MB SATA-2, TOSHIBA HDWD120 2 TB: GPU: MSI GTX 750 Ti 2 GB OS: WINDOWS 7 PRO 64 BIT

PSU: XFX CORE 550w: FEVER AC09A-BK/BK ACHILLES PPFC400 LCD: AG NEOVO 19 "

#3 Teleseil

Teleseil
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 18:21

Tak, ta jest najwyższa, ale próbowałem innych, to było jeszcze gorzej.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xblitz, wideorejestrator, kamera, samochodowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych