Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jest mały problem z tym monitorem , a mianowicie jest on dostępny tylko w tym MM w Koninie ( jakieś 350 km odemnie ) więc proszę o jakąś alternatywę
Jestem z Konina. Wypożyczylem kiedyś z MM tego Acerka jak dla mnie slabizna jak za takie siano może rozdzielczość i te 144hz robią wrażenie ale jakość obrazu przeciętna.
Link to post
Share on other sites

Nie mam zamiaru (na razie ) pchać się w 4 k, bo mój komputer może tego nie pociągnąć dlatego chciałem 2k rozdziałke . Zastanawiam się nad tym asusem nadal , bo kurde jest duże prawdopodobieństwo że trafię na blb z tego co czytam , a nie mam na to czasu żeby wymieniać 5 razy monitor ( dla mnie to dość dziwne że sprzęt za 3k ma takie wady )

Link to post
Share on other sites

BLB dostaniesz zawsze w pakiecie. Pytanie jak duże... ja np. na matrycy 4k AUO AHVA w laptopie nie miałem praktycznie wcale BLB, Mój kolega natomiast w tym samym lapku z tą samą matrycą miał dosłownie reflektor albo latarnie morską miejscami...
Niestety ale matryce AUO są jakie są i quality control ssie... Możesz być zmuszony robić zwroty 14 dniowe bez podania przyczyny czy chcesz czy nie. Za każdym razem upominaj się w sklepie przy zamówieniu że nie życzysz sobie otwieranych opakowań (ani tych po zwrotach) bo potrafią wcisnąć outlet. 

Link to post
Share on other sites

Te nowe to imho crap, który ma zwiększyć marże. 

Dla tego ja zwróciłem też i ostatnią próbę AHVA 165Hz 27' i czekam na QHD IPS 165Hz 1ms od LG... A produkcja dopiero od grudnia to nim trafi do sklepów to styczeń/luty...Jeżeli mamy wydawać ponad 2 kafle to nie na szrot. 

Link to post
Share on other sites

@Revenant Ja jestem w szoku jak wycenili tego nowego predatora, 6k? To jakas pomyłka a reszta niestety wizualnie to przepaść w porównaniu do XB1, ciekaw jestem czy matryce jakościowo będą warte tych pieniędzy smutne jest też, że po za tym XB2 to całą resztę podciągnęli pod serię Nitro. To zły znak. 

Link to post
Share on other sites

W takim razie trochę poczekam . Dzięki bardzo za info

 

Edit1:

 

Przed sekundą dzwonił do mnie typo z X-komu , powiedział , że te monitory już nie będą dostępne wiec zostaje mi kupić coś innego (3000 to jest max jakie mogę wydać) :

 

https://www.morele.net/monitor-asus-mg279q-748328/       ten jest bez g-synca ( nie stać mnie na tego asusa z g-synciem )

 

https://www.morele.net/monitor-aoc-ag271qg-774630/

 

W x-kom ten monitor znowu jest dostępny.

https://www.x-kom.pl/p/265313-monitor-led-27-289-acer-predator-xb271hubmiprz-czarny.html

Edytowane przez larry15
Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem brać asusa , a tu mi kolega mówi , że ten Acer jest dostępny także ten ,X-kom trochę sobie leci ( a przynajmniej ten typo nie chcialo mu sie grzebac i poprostu stwierdzil ze ich nie ma i nie bedzie ) . Dziś zamowie tego acera i jak mi dojdzie to napisze czy wszystko jest ok .

Link to post
Share on other sites

Jest takie coś jak DSR polecam. Zresztą która karta pozwoli ci na 120hz przy 4k. Autor ma 1070 tym bardziej tą karta nie da rady w 4k, chyba że ma zamiar wymienić za jakiś czas na 2070.

 

34 cale i marna rozdzielczość 2560 x 1080... Wypadli oczy od tego nędznego PPI (chyba że siedzisz 2 metry od monitora). W dodatku ten rakotwórczy aspect ratio.Powyżej 27' to tylko 4K...
Edytowane przez Blest
Link to post
Share on other sites

Jakie 4K 120Hz? Blest nie wcinaj się w temat odpowiadając na odwal. Nawet nie przeczytałeś nic w tym temacie na to wychodzi. Nie mówimy o żadnym 4K, tym bardziej w 120Hz. Dla twojej informacji 2070 też nie jest kartą do 4K...

DSR nie da ci prawdziwej ostrości, którą zaoferuje natywna rozdziałka... Co najwyżej jest to lepsza forma AA - nic więcej (która w dodatku zabija wydajność).

Link to post
Share on other sites

Z testów w sieci DSR nie zabija wydajności wystarczy zerknąć. Zresztą autor wątku sam zdecyduje który lepszy sprzęt. Poleciłem sprzęt którym mam i używam a nie widziałem w necie i coś tam czytałem. Miłego wieczoru.

 

idąc tym tokiem rozumowania to powiem ci, że są też ludzie którym podoba się fiat multipla i pewnie też innym polecają bo jest to "dobre i piękne" auto.

 

 

@tzsfirstx

Daj znać czy ci zrealizują to zamówienie. 

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites

@Michaelz

 

Tez zamówiłem Acerka, jak akceptują zamówienie dam znać co i jak.

 

Do gtx 1070 msi gaming-x jakoś powinno dawać rade ( fakt 144 pewnie nie uświadczę, może za rok wymienię k.graf na coś mocniejszego. 6 ka na przyszłą generacje monitora nie wydam nie mój budżet. 

Edytowane przez Teshi
Link to post
Share on other sites

@Michaelz

 

Tez zamówiłem Acerka, jak akceptują zamówienie dam znać co i jak.

 

Do gtx 1070 msi gaming-x jakoś powinno dawać rade ( fakt 144 pewnie nie uświadczę, może za rok wymienię k.graf na coś mocniejszego. 6 ka na przyszłą generacje monitora nie wydam nie mój budżet. 

 

ja mam 980TI i w single playerach normalnie mam 80-100 FPS w większości gier na ultra a multiplayery zazwyczaj mają mniejsze wymagania, więc tutaj nie ma problemu z wyjątkiem np BF5 i Tarkova z tym, że w BF5 jest lock na serwerach 30-60 fps a w tarkovie leży optymalizacja na większości map  :)

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites

Dostałem właśnie mojego predatora , i bardzo się ciesze z tego wyboru , nie wiem kolory nagle stały się .. bardziej prawdziwe niżeli sztuczne , 144 hz robi robotę nawet na pulpicie . nie dokonca wiem do czego jest ten kabel usb - > jakas dziwna koncowka .             Ogolnie 10/10

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...