Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam problem z grami a mianowicie mam komputer o specyfikacji :

Płyta główna Model: H110M PRO-VD (MS-7996) Nazwa: NVIDIA GeForce GTX 1050 Chipset: GeForce GTX 1050 RAM: 2048 MB Typ RAM: Unknown Szybkość dostępu: 2400 ns Wszystkie: 8.156 MB Liczba CPU: 1 fizyczne CPU ; 4 fizyczne rdzenie , 4 logiczne rdzenie Nazwa: Intel® Core i5-7400 CPU @ 3.00GHz Częstotliwość zegara: 3000 Mhz

Zaznacze ze wcześniej miałem 200-300 fps a teraz już w MENU mam 34fps oraz w lolu spadek z 200 do stałych 34 FPS..

Prosiłbym o pomoc :) Dziwi mnie to stałe 34 fps.

Edytowane przez chruscik1906
Link to post
Share on other sites

Kiedyś miałem podobnie z grami dziwne spadki wydajności. Na w miarę mocnym komputerze z mocniejszą kartą graficzną 1060 GTX. Okazało się że miałem jakiegoś wirusa ( już nie pamiętam jak on się nazywał ) co katował mi kartę graficzną która działała non stop na prawie 100% swojej mocy na pulpicie windowsa. Nie mówiąc już o płynnym graniu w gry. Zainstalowałem wersję testową antywirusa Malwarebytes usuneło mi tego robaka i karta w grach zaczeła sprawować się jak należy, gry przestały zwalniać. No chyba że w twoim wypadku coś jest nie tak z chłodzeniem karty i masz za duże temperatury GPU, sprawdz jakimś programem

Link to post
Share on other sites

Ostatnio miałem podobny problem tyle,że spadało mi z 200 do 30 i tak przez 2-3min i z powrotem. Zainstalowałem Malwarebytes i oczyściłem frst logi, podziałało i teraz kolejny problem

 

+ Dzisiaj mam juz 270-180 fps tyle że dalej odczuwam te "zawiasy". Jakiś pomysł co to może byc  ?

Edytowane przez chruscik1906
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...