Skocz do zawartości

Najlepszy budżetowy telefon który możesz kupić (sierpień 2018)


Recommended Posts

Istnieje wiele fajnych telefonów które kosztują poniżej 500$. Co jeśli chcesz mieć dobry telefon a nie chcesz wydać dużo pieniędzy. W tym poradniku pokażemy najlepsze tanie telefony jakie możesz znaleźć

 

 

 

 

cPExda7.jpg

 

 

Honor 9 Lite

 

Honor 9 lite wyposażony jest w nowoczesny chipset Kirin 659 taki jak w Honor 7x. Honor 9 lite wyróżnia się 4 kamerami. Posiada 13 i 2 MP kamery z przodu i z tył, które pozwalają dodać efekt bokeh do zdjęć i selfie.

Oferuje także baterię 3000 mAh, i wspiera technologię szybkiego ładowania nazwaną Super Charge.

 

9Ihp5tG.jpg

 

Redmi Note 5

 

Redmi Note 5 dostarczany jest z   chipsetem Snapdragon 625, który jest wciąż wystarczająco wydajny do obsługi codziennych zadań.

Słuchawka ta posiada pojedynczą 12 MP kamerę z tył o ogniskowej f/2.2 i 5Mp kamerę z przodu do selfie wyposażoną w diodę led.

Ma też baterię o pojemności  4000 mAh która pozwala na 8 godzin ciągłego grania.

 

 

gIRavND.jpg

 

Xiaomi Mi A2

 

Krda4Ia.jpg

 

 

 

 

Często jakość ekranu w tanich smartphonach jest niska. W Mi A2 ekran jest znakomity. Mi A2 został wyposażony w ekran 5,99 cala Full HD+ IPS LCD tak jak MI 6x

Mi A2 wyposażony jest w nowego Snapdragona 660.  Jest to jednostka bardzo wydajna. Zawiera on też smukły akumulator o pojemności 3000 mAh. Mi A2 ma aparat przedni 12 MP, f/1.75 i tylny o rozdzielczości 20MP , f/1.75.

 

 

 

 

 

Honor 8x

 

BOEoowz.jpg

 

Honor 8x będzie wyposażony w chip Kirin 710 którego wydajność jest  wyższa o 150% od Kirina 659 użytego w Honor 7x. Będzie również update GPU Turbo dla tej serii smartphonów. Ponadto największą atrakcją 8X jest użycie ekranu w kształcie kropli.  usunięcie grubych  ramek , sprawia że ekran stanowi 90%  powierzchni przedniej smartphone , projekt można porównać do iPhone X.

 

Który jest najlepszy dla Ciebie ??

 

 

XaaT6Xr.jpg

 

 

Jeśli lubisz robić zdjęcia wybierz Honora 9 Lite lub Xiaomi Note 5

Jeśli zależy Tobie na wydajności wybierz Xiaomi A2

Nie możemy jednak zignorować nadchodzącego Honora 8X. W końcu Honor 7X pozostawił niezapomniane wrażenie dzięki swojej wydajności, z kilkoma ulepszeniami specyfikacji Honora 8X, można sądzić że o 8X będzie całkiem fajnym budżetowym smartphonem.

Edytowane przez celeron2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...