Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sterowniki LAN (Ethernet) I niedziałające klawisze funkcyjne.

lan ethernet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tado0

tado0
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 15:00

Witam. Szukałem pół dnia sterowników do mojego laptopa i nie mogłem nic znaleźć. Mam zolty wykrzyknik nad kontrolerem ethernet a potrzebuje sterownika, poniewaz w grach po wifi mam monstrualny ping....

Identyfikator sprzętu:

Spoiler

Dodatkowo potrzebuje pomocy w sprawie klawiszy funkcyjnych ponieważ klikam FN+f1/2 etc. i.... Nic. nawet bez fn'a działały. Teraz w ogóle. Nadmienie tylko, ze laptop jest firmy packard bell (Czyli z tego co się orientuje ta firma to teraz Lenovo).

Dodatkowo zauważyłem,że klawisz esc nie działa..

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi, bede nagradzal plusami!

Użytkownik tado0 edytował ten post 01 wrzesień 2018 - 15:06

• 0

#2 sword88

sword88
  • Zapaleniec

• 1106 postów
  • Miejscowość:Słupsk

Napisano 01 wrzesień 2018 - 15:52

jak masz z tyłu tabliczkę znamionową weź podaj dokładny model laptopa. Druga opcja możesz spróbować ściągnąć Driverbooster i automatycznie Ci ściągnie sterowniki których nie masz oraz zaktualizuje te starsze. 

Użytkownik sword88 edytował ten post 01 wrzesień 2018 - 15:52

• 1

#3 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1649 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 17:52

http://www.packardbe...ontent/download

• 1

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte G1 RX470 4GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Scythe Mugen 2 rev. B (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Gelid Extreme, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Zalman Z11 Plus,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

#4 tado0

tado0
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 18:59

Niestety, ale ja mam windows 7 a z ósemki nie działają stery jak trzeba.

jak masz z tyłu tabliczkę znamionową weź podaj dokładny model laptopa. Druga opcja możesz spróbować ściągnąć Driverbooster i automatycznie Ci ściągnie sterowniki których nie masz oraz zaktualizuje te starsze. 

Super! Driver Booster pomogl i dzlala!

Teraz mam problem z gornym paskiem przyciskow (esc - f12) nie wiem czemu, ale przestaly dzialac (Normalnie jako f1/f2 itd. Jak i z FN). Jakies sugestie?

Model lapka: easynote TF71BM

Użytkownik tado0 edytował ten post 01 wrzesień 2018 - 19:01

• 0

#5 sword88

sword88
  • Zapaleniec

• 1106 postów
  • Miejscowość:Słupsk

Napisano 01 wrzesień 2018 - 23:07

Te górne działają jak przytrzymasz FN czy też zero reakcji?
  • 0

#6 tado0

tado0
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 02 wrzesień 2018 - 10:19

Te górne działają jak przytrzymasz FN czy też zero reakcji?

Wlasnie bez FN i przy wcisnietym FN zero reakcji. Tak jakby nagle przestaly dzialac? moze cos w biosie? Na swoim drugim lapku trzeba bylo jakas opcje aktywowac w biosie, tylko juz nie bardzo pamietam jaką. ESC tez nie dziala niestety.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lan, ethernet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych